Detské bavlnené deky

Bambusová deka 80x100 modrá

Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Celoročná deka z bambusovej priadze od  BabyLove.

Dvojitá hustota pletenia a pevná väzba zaisťujú úžasné pohodlie pri používaní.

Bambusová priadza má termoregulačné vlastnosti, vďaka čomu udržuje tepelný komfort, zabraňuje prehrievaniu, dýcha a dokonale odvádza vlhkosť.

Deka je ideálna do postieľky, kočíka alebo autosedačky.

Deky BabyLove majú certifikát "OKO-TEX STANDARD", vďaka čomu sú pre nás a naše deti najzdravšie. Tento certifikát zaručuje bezpečnosť látky pre zdravie užívateľov a potvrdzuje jej vysokú kvalitu. Deka má vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu, nezafarbuje sa a má veľmi dobré hrejivé a termoregulačné vlastnosti. Udržuje primeranú mikroklímu pri pokožke a je príjemná na dotyk.

VLASTNOSTI A VÝHODY BAMBUSOVÝCH LÁTOK

-sú mimoriadne jemné a príjemné ako hodváb a zároveň veľmi odolné a trvácne

-majú antibakteriálne vlastnosti a protiplesňové vlastnosti potvrdené laboratórnymi testami  

-nespôsobujú alergické reakcie, sú bezpečné pre našu pokožku

-majú termoregulačné vlastnosti, v horúcom počasí dodávajú pocit sviežosti a upokojujúceho chladu a v zime príjemné teplo  

-zastavujú škodlivé UV žiarenie

-pohlcujú pachy

- výrobok si zachováva svoju jemnosť a farbu aj po mnohých praniach.

 

BAMBUS JE ECO  

Vďaka prirodzeným antialergickým a antibakteriálnym vlastnostiam látka nespôsobuje alergie. To je dôležité pre jemnú detskú pokožku, ktorá je obzvlášť citlivá na podráždenie. Výrobok je vyrobený s veľkou starostlivosťou, aby splnil najvyššie očakávania rodičov a ich detí. Bambusovo-bavlnená deka je príjemná na dotyk a mimoriadne pohodlná. Má samosterilizačné vlastnosti a je hypoalergénna, takže nespôsobuje kožné alergie. Poskytuje vynikajúcu termoreguláciu, absorbuje a neutralizuje pachy, dodáva pocit sviežosti a pohodlia pri používaní. Výrobok má potrebné schválenia a je bezpečný pre vaše dieťa.

 

AKO PRAŤ:    

Odporúčané jemné pranie v práčke pri teplote max. 30 stupňov. Neperte ručne. Perte s podobnými farbami, oddeľte farby (v prípade tmavých farieb sa odporúča dôkladne ich oddeliť alebo použiť obrúsky, ktoré pri praní chytia akúkoľvek farbu)  Na pranie používajte jemné pracie prostriedky, ktoré neobsahujú bielidlá ani chlór. Nežehlite vlákna priamo (prikrývku môžete žehliť napríklad cez tetra plienku) Sušte naplocho. Sušička môže poškodiť vlákna. Jemné žmolkovanie je prirodzený jav pri každodennom používaní pletenín. Môžete ho odstrániť napr. strojčekom na odžmolkovanie odevov.

Poznámka: Farby sa môžu líšiť od farieb zobrazených na fotografiách v závislosti od nastavenia vášho monitora. Bambusová viskóza je tvrdo pracujúca pletenina, jej veľkosť sa môže líšiť od normy ± 5% a jej tvar nie je nikdy pravidelný.