Detské župany a osušky

Bambusová osuška s rukavicou, ecri

Výrobca: Qbanamama

Popis produktu

Nadčasová, veľmi funkčná bambusová osuška Qbana Mama robí kúpanie potešením.
Je vyrobená z bambusového froté, ktorý sa vyznačuje trikrát lepšou nasiakavosťou ako bavlnené uteráky, má antialergické a protiplesňové vlastnosti a veľmi rýchlo zasychá.
Osuška má mäkkú čiapku, je elastická a prispôsobuje sa jemnej detskej hlavičke.
Náš uterák je mäkký, hrubý ajemný, ideálny pre bábätká, najmä v prvých dňoch života, po kúpaní zabalí a zahreje jemnú pokožku dieťaťa.

Na povrchu uteráka počas prvých 2 až 3 použití - môžu sa objaviť mierne zatiahnutia (stačí odstrihnuť niť a s uterákom sa nič nestane).
Nepokúšajte sa však vytiahnuť nite - môže to poškodiť produkt.
Bambusová viskóza by nemala byť dlho ponorená vo vode (neprekračujte 40 minút doby prania).
 
Bambusové osušky dobre absorbujú vlhkosť, o 60% lepšie ako bavlna, a preto sú dlhšie suché - nasiakavosť uteráka sa po niekoľkých praniach výrazne zlepšuje.
 
Bez najmenších obáv o hygienu by sa posteľná bielizeň a uteráky nemali prať pri vysokých teplotách. Textília zaručuje, že po praní pri 30 ° C je čerstvá a hygienická.
Tiež sa neodporúča používať zmäkčovadlá alebo oplachovacie kvapaliny, pretože môžu upchať mikropóry látky a znížiť absorpciu vlhkosti.
Okrem toho sú všetky zmäkčovadlá úplne zbytočné, pretože bambusová tkanina je stále veľmi mäkká.
 
ZLOŽENIE: 100% bambusové froté           
ROZMER: 90x90 cm
 
Pokyny pre pranie: Odporúčame prať pri maximálnej teplote 30 stupňov, nepridávať zmäkčovadlá textílií, vyhýbať sa praniu s produktmi, ktoré môžu mať háčik / chytiť, napr. Zipsy, suchý zips atď.