Vnímavé hračky

Edukačná interaktívna kocka 6v1

Odosielame do 24h

Popis produktu

 


Zaujímavá hračka pre každé dieťa. Každá stena obsahuje inú aktivitu pre deti
 
Jedna zo stien hračky je vybavená tlačidlami s veselými melódiami a zvukmi. Po stlačení ľubovoľného tlačidla v strede steny sa rozsvietia rôzne farby v rytme melódií. Takáto forma interakcie určite osloví každé batoľa.
Najväčšie stredné tlačidlo imituje zvuk bubna, čo vám umožní hrať vaše obľúbené rytmy.
Navyše pomocou oranžového tlačidla môžeme stíšiť alebo zosilniť zvuky.

Otočný volant vydáva pri pohybe cvakavý zvuk, ktorý povzbudzuje dieťa k aktívnej hre. Starostlivosť o správny rozvoj koordinácie ruka-oko je veľmi dôležitá už od útleho veku, preto sa oplatí starať sa o ňu pri zábave.

Po vložení kľúča do otvoru a otočení sa dvere otvoria. Je to skvelé miesto na ukrytie všetkých vašich pokladov! Táto forma hry je ďalšou príležitosťou pre batoľa, ako aktívne rozvíjať svoje manuálne zručnosti a zároveň sa zabávať.

Odnímateľný telefón a otočný ciferník s farebnými číslicami sú príležitosťou na zábavu s vaším dieťaťom, v ktorej si navzájom voláme. Dá sa použiť aj na iné hry, napríklad vyzdvihnutie objednávok z obchodu!

Sorter ako stena s miestami na vhadzovanie príslušných kociek rozvíja u dieťaťa logické myslenie, čo pozitívne ovplyvňuje jeho celkový rozvoj a spoznávanie sveta. Farebné kocky sú príjemné na dotyk a batoľa vďaka nim bude môcť spoznávať telesá: kocky, trojuholníky, kruhy a hviezdičky.

Každú zo stien je možné navzájom ľubovoľne kombinovať na princípe spájania puzzle. Vďaka tomu si dieťa bude môcť vytvoriť vlastnú verziu hračky.

ŠPECIFIKÁCIA:
Vek: od 18 mesiacov veku
Rozmery: 18 x 18 x 18 cm
Rozvoj: koordinácia oko-ruka, logické myslenie
Svetelné efekty: áno
Zvuky: Áno