Kočíky

Mima Kočík Zigi Argento

Výrobca: Mima
Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Inovatívny kočík Mima Zigi vyniká svojim elegantným dizajnom, kompaktnou veľkosťou a dôrazom na detaily zjednodušujúce váš každodenný život s malým dieťaťom.

Kočík zložíte veľmi ľahko jednou rukou do samostatne stojaceho kompaktného tvaru, zodpovedajúceho veľkosti palubnej batožiny väčšiny leteckých spoločností.

Kolesá s dokonalým odpružením sú extrémne odolné a ľahké a zaručujú hladkú jazdu. Predné otočné kolesá s možnosťou aretácie zaisťujú ľahké manévrovanie s kočíkom.

Strieška kočíka je vybavená originálnym automatickým systémom skladania, vďaka ktorému zloženie aj rozloženie striešky vykonáte jedným pohybom zápästia. Ochranu dieťaťa pred škodlivým slnečným žiarením zaisťujú dve slnečné clony s UV filtrom. Okienko v strieške vám uľahčí kontrolu dieťaťa v kočíku počas jazdy a zároveň umožňuje vetranie kočíka počas horúcich letných dní.

Opierku chrbta je možné nastaviť do 3 polôh náklonu vrátane pohodlnej pozície na spanie. 5-bodové bezpečnostné pásy s ochrannými návlekmi a jednoduchým spôsobom zapínania zaistí bezpečné sedenie dieťaťa v kočíku.

Nastaviteľná rukoväť kočíka umožňuje pohodlné držanie kočíka bez ohľadu na výšku rodiča. Elegantný nákupný košík vám ponúka dostatok priestoru na bezpečné uloženie všetkého nevyhnutného.

Súčasťou kočíka je dokonale spracovaná pláštenka na ochranu proti dažďu.

Ku kočíku je možné dokúpiť farebne ladiacu korbičku, fusak, madlo, prebaľovaciu tašku, zimnú sadu, sieťku proti hmyzu, držiak na pitie, adaptéry na pripevnenie autosedačky či cestovnú tašku na bezpečné uloženie zloženého kočíka na cestách.

Kočík je vhodný pre deti od 6 mesiacov do hmotnosti 17 kg a výšky 105 cm. So samostatne predávanou korbičkou je kočík vhodný pre deti od narodenia.

Hmotnosť kočíka: 8,4 kg
Rozmery kočíka: Š 45 x H 67 x V 102 cm
Rozmery zloženého kočíka: Š 45 x H 25 x V 56 cm

Sedák vnútorné rozmery (šírka x dĺžka chrbta x celková dĺžka): 28 x 47 x 98 cm