Detské LED lampy

LED lampička Sova + bluetooth

Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Silikónová lampa, ktorá mení farby s Bluetooth reproduktorom. Nočná lampa hebká na dotyk, jemne rozžiari tmu a naplní detskú izbu príjemnými farbami. Lampa je navyše vybavená hudobným prehrávačom, ktorý je možné po pripojení k bluetooth zariadeniam použiť ako reproduktor. Pri prehrávaní hudby sa v závislosti od zvolenej možnosti rozsvieti ako nočná lampa alebo rôznymi farbami v rytme hudby.

Lampička je vhodná aj ako pekná dekorácia nielen do detskej izby :)

Užitočná pri zaspávaní
Lampa má 3 režimy svietenia v 8 príjemných a jemných farbách, ktoré ľahko upokoja dieťa, ktoré sa bojí tmy. Zaspávanie pre dieťa nebude problém, pretože bude môcť držať v ruke mäkkú a roztomilú sovičku. Vďaka bluetooth reproduktoru môžete lampu spárovať s telefónom alebo počítačom a batoľaťu zapnúť vybrané uspávanky či rozprávky.

Pre pokojný spánok
Lampa vytvára pokojnú náladu a rozžiari miestnosť teplými farbami. Batoľa sa bude cítiť bezpečne, čo zabezpečí dobrý spánok v tme a umožní jeho rodičom pokojný spánok.

Mäkké svetlo
Odporúčame, keď potrebujete osvetlenie na nočné prebaľovanie a kŕmenie - mäkké svetlo dieťatko nezobudí. Je možné nastaviť intenzitu svetla.

Priateľská hračka
Vďaka zaujímavému tvaru zvieratka môže byť lampa aj najlepším kamarátom a hračkou batoľaťa. Svietidlo je príjemné a mäkké na dotyk.

Spoločník na cesty
Vaše batoľa si lampičku môže vziať kamkoľvek, pretože je navrhnutá v perfektnej veľkosti, aby sa dala držať v ruke. Je odolná voči nárazom. Dá sa použiť ako lampáš. Podporuje vývoj dieťaťa Priaznivo pôsobí na rozvoj zmyslu zraku a hmatu. Po zovretí zmení tvar a po chvíli sa vráti do pôvodnej podoby, a preto vzbudí zvedavosť každého dieťaťa. 

Dotykové ovládanie zaistí skvelú zábavu. Zmena farieb stimuluje predstavivosť a priťahuje pozornosť.

Hygienická lampa, ktorá sa ľahko čistí, vďaka čomu je veľmi jednoduché ju udržiavať v čistote.

Safe Lamp bola navrhnutá pre bezpečnosť tých najmenších a vyrobená z kvalitného, ​​netoxického mäkkého silikónu bez BPA (bisfenol A).

Má certifikáty CE a ROHS.
Šetrná k životnému prostrediu - má vstavanú nabíjateľnú batériu - viacnásobné nabíjanie káblom USB typu C
Režim úspory energie - automaticky sa vypne po 30 minútach bez zaregistrovania akéhokoľvek pohybu.