Detské Matrace

Matrac ERATO 120x60 cm

Výrobca: Greco Strom

Popis produktu

Matrac Greco Strom ERATO je vyrobený z kokosových vlákien a prírodného latexu. Ponúka pohodlie i pružnosť. Štruktúra matraca umožňuje správne odvetrávanie, napomáha teplotnému komfortu aj optimálnej vlhkosti a pôsobí preventívne proti rastu mikroorganizmov a roztočov.

Matrac má dve strany pre dve veková štádia dieťaťa. Strana s latexom sa používa od narodenia do cca 9 mesiacov. Strana s kokosom pre deti od 9 mesiacov zaisťuje optimálnu podporu vyvíjajúcej sa chrbtici rastúceho dieťaťa.

Matrac je potiahnutý snímateľným poťahom Stretch Antibacterial so špeciálnou antibakteriálnou úpravou znižujúca možnosť množeniu baktérií a roztočov. Materál je netoxický a upravený pre spomalené horenia. Poťah je možné prať v práčke.

Rozmery: 120 x 60 x 12 cm

Výber detského matraca je veľmi dôležitý. Materiál jadra ani povrchu by nemal obsahovať ťažké kovy ani iné nebezpečné látky. Deti sú ku škodlivinám oveľa citlivejšie ako dospelí a trávia spánkom v postieľke oveľa viac času. Matrac by mal dieťaťu poskytnúť maximálne pohodlie, bezpečie, ergonomické parametre a správnu podporu tela, čo je nutným predpokladom pre zdravý telesný vývoj. Z hygienických dôvodov je vhodné dieťaťu zaobstarať vždy nový matrac a používať ochranný kryt matraca.

Grécka značka Greco Strom s takmer šesťdesiatročnou tradíciou v špecializovanej výrobe matracov vrátane matracov s medicínskym atestom, matracov pre hotely a pod. Prináša vám aj vašim deťom matrac najvyššej kvality. Kľúčom k úspechu značky Grecostrom sú prvotriedne materiály a striktné dodržiavanie postupov a certifikácií.