120x60

Matrac BABY COCO 2 pena/kokos - Rozmer 180x80

Popis produktu

V matraci BABY COCO 2 je jadrom matraca polyuretánová pena T25.
Je to materiál, ktorý sa nedeformuje, vďaka čomu je matrac veľmi pohodlný a zaručuje komfort spánku.
Vysoko kvalitná pena poskytuje veľmi dobrú oporu chrbtici.
Ďalej je na oboch stranách vybavená kokosovou podložkou, ktorá matrac spevňuje bez toho, aby ju zbavovala pružnosti.
 
Špecifikácia:
tvrdosť: H3 stredne tvrdá, hrúbka: 9 cm.
Zloženie:
Kokosová vložka: 1 cm, polyuretánová pena T25: 7 cm, Kokosová vložka: 1 cm.
 
Poťah:
PREMIUM Antialergický s membránovou štruktúrou bol vyrobená z najkvalitnejších hypoalergénnych materiálov prvej kvality zaisťujúcich výnimočnú jemnosť, sviežosť a mimoriadny komfort a spokojnosť s jej používaním. Štruktúra materiálu, z ktorého je poťah vyrobený, zaisťuje dostatočné vetranie a správne prúdenie vzduchu v matraci. Chráni pred prenikaním nečistôt do matraca, chráni pred prenikaním baktérií, húb, plesní a roztočov. Poťah má všitý zips, vďaka ktorému sa dá ľahko sňať a vyprať. Vlastnosti: antialergická, vzdušná, hebká na dotyk, odolná voči nečistotám, odolná proti rozťahovaniu, poskytuje dobré vetranie, možno prať na 30°C
 
Zloženie matraca:
 • POLYURETÁNOVÁ PENA
  Vysoko pevná pena s dobrou priedušnosťou, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu. Nedeformuje sa, vďaka čomu je matrac veľmi pohodlný a zaručuje komfort spánku. Kvalitná pena poskytuje veľmi dobrú oporu chrbtici. Dobre absorbuje pohyb druhej osoby, takže je skvelým riešením pre páry a deti, ktorých kostrový systém je veľmi jemný.
   
 • KOKOSOVÁ VLOŽKA
  Ide o prírodnú, 100% ekologickú surovinu získanú z kokosových škrupín. Kokosové vlákna sú ľahké a vzdušné, ako aj veľmi odolné a pružné, odolné voči vlhkosti a deformácii. Zlepšujú cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca, čím zabraňujú nadmernému poteniu. Kokos má tiež antialergické vlastnosti, zabraňuje rozvoju plesní a roztočov. Odporúča sa najmä zákazníkom, ktorí preferujú pevnejšie matrace.
 • KLIMATIZAČNÉ VLÁKNO

  Nadýchané syntetické rúno, ktoré naďalej transportuje vzduch a dodatočne ohrieva matrac