120x60

Penový matrac LEON - Rozmer 160x80

Popis produktu

Základom matraca LEON je polyuretánová pena T25 so zvýšenou odolnosťou a dobrou priedušnosťou.
Poskytuje tiež skvelú tepelnú izoláciu.
Nedeformuje sa, vďaka čomu je matrac veľmi pohodlný a zaručuje komfort spánku.
Vysoko kvalitná pena poskytuje veľmi dobrú oporu chrbtice.
Použitá profilovaná HR pena sa navyše vyznačuje pozoruhodnou trvanlivosťou a odolnosťou proti deformácii.
Ďalšou výhodou peny je jej pórovitá štruktúra, ktorá zaisťuje dokonalú cirkuláciu vzduchu, ktorá zabraňuje vývoju plesní.
 
Špecifikácia:
tvrdosť: H3 stredne tvrdá, hrúbka: 10 cm.
 
Zloženie:
profilovaná pena N25: 2 cm,
polyuretánová pena T25: 7 cm,
Poťah: 1 cm.
 
Poťah:
PREMIUM Antialergický s membránovou štruktúrou bol vyrobený z najkvalitnejších hypoalergénnych materiálov prvej kvality zaisťujúcich výnimočnú jemnosť, sviežosť a mimoriadny komfort a spokojnosť s jej používaním. Štruktúra materiálu, z ktorého je poťah vyrobený, zaisťuje dostatočné vetranie a správne prúdenie vzduchu v matraci. Chráni pred prenikaním nečistôt do matraca, chráni pred prenikaním baktérií, húb, plesní a roztočov. Poťah má všitý zips, vďaka ktorému sa dá ľahko sňať a vyprať.
Vlastnosti: antialergický, vzdušný, hebký na dotyk, odolný voči nečistotám, odolný proti rozťahovaniu, poskytuje dobré vetranie, možno prať na 30°C
 
 
Zloženie matraca:
  • PROFILOVANÁ VYSOKOELASTICKÁ PENA HR N2538
    Profilovaný povrch rozdeľuje matrac na 7 zón, čím zabezpečuje dokonalé prispôsobenie matraca tvaru tela. Vysoko elastická pena N2538 sa vyznačuje zvýšenou pružnosťou, čo výrazne zvyšuje komfort používania a predlžuje jej životnosť. Tento materiál sa vyznačuje pozoruhodnou trvanlivosťou a odolnosťou proti deformácii. Ďalšou výhodou peny je jej porézna štruktúra, ktorá zaisťuje dokonalú cirkuláciu vzduchu, čo zabraňuje rozvoju húb a plesní.
  • POLYURETÁNOVÁ PENA

    Vysoko pevná pena s dobrou priedušnosťou, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu. Nedeformuje sa, vďaka čomu je matrac veľmi pohodlný a zaručuje komfort spánku. Kvalitná pena poskytuje veľmi dobrú oporu chrbtici. Dobre absorbuje pohyb druhej osoby, takže je skvelým riešením pre páry a deti, ktorých kostrový systém je veľmi jemný.