120x60

Matrac MICO pena/latex Ocean Blue Gel - Rozmer 180x80

Popis produktu

Základom matraca MICO je polyuretánová pena T25 so zvýšenou odolnosťou a dobrou priedušnosťou.
Pena sa nedeformuje, čím zaisťuje dlhšiu životnosť matraca.
Materiál poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu.
Latexová vrstva Ocean Blue Gel sa správne prispôsobí tvaru tela a poskytuje jedinečné vetranie počas spánku a inovatívne gélové kapsuly absorbujú vlhkosť.
 
Špecifikácia:
tvrdosť: H2 stredne mäkká; H3 stredne tvrdá, hrúbka: 10 cm.
 
Zloženie:
polyuretánová pena T25: 7 cm, latexový Ocean Blue Gel: 2,5 - 3 cm.
 
Poťah:
PREMIUM Antialergický s membránovou štruktúrou bol vyrobený z najkvalitnejších hypoalergénnych materiálov prvej kvality zaisťujúcich výnimočnú jemnosť, sviežosť a mimoriadny komfort a spokojnosť s jej používaním. Štruktúra materiálu, z ktorého je poťah vyrobený, zaisťuje dostatočné vetranie a správne prúdenie vzduchu v matraci. Chráni pred prenikaním nečistôt do matraca, chráni pred prenikaním baktérií, húb, plesní a roztočov. Poťah má všitý zips, vďaka ktorému sa dá ľahko sňať a vyprať.
Vlastnosti: antialergický, vzdušný, hebký na dotyk, odolný voči nečistotám, odolný proti rozťahovaniu, poskytuje dobré vetranie, možno prať na 30°C.
 
Zloženie matraca
  • LATEX GÉL OCEAN BLUE

    Poskytuje dostatočnú termoreguláciu počas spánku, vďaka gélovým kapsulám absorbuje teplo vyžarované telom, čím znižuje množstvo vlhkosti prenikajúce hlboko do matraca. Zlepšuje komfort spánku, optimálne sa prispôsobuje tvaru tela a zaisťuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu vďaka špeciálnym kanálikom. Je extrémne odolný a vysoko antialergický.

     

  • POLYURETÁNOVÁ PENA

    Vysoko pevná pena s dobrou priedušnosťou, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu. Nedeformuje sa, vďaka čomu je matrac veľmi pohodlný a zaručuje komfort spánku. Kvalitná pena poskytuje veľmi dobrú oporu chrbtici. Dobre absorbuje pohyb druhej osoby, takže je skvelým riešením pre páry a deti, ktorých kostrový systém je veľmi jemný.