Metoo bábiky

Metoo bábika batoh Zajko, ružový - s menom + 5€

Výrobca: Metoo

Popis produktu

Batoh Zajko Pink - s možnosťou doplniť meno dieťatka
 
Mäkký a ľahký batoh s obrázkom bábiky Metoo Zajka s púdrovou ružovou kožušinou. Najlepší priateľ na cesty do škôlky, školy alebo počas prázdninových výletov. Metoo zajačik má na bruchu sladké srdce, ktorému nemôže odolať žiadne dieťa. Ak je na ňom meno, určite bude takýmto darom nadšené.
Batoh Zajko je zapínaný na zips hore.
Batoh nie je hračka.
Bábiky sú originálne a majú symbol CE, čo znamená, že výrobok spĺňa základné požiadavky pre zdravie, bezpečnosť a životné prostredie.
 
Batoh Zajko môže byť personalizovaný
Batoh Metoo Zajko sa dá na požiadanie prispôsobiť, teda môžeme naň umiestniť meno dieťaťa, ktoré bude batoh s radosťou nosiť.
Personalizované batohy sa najlepšie prajú ručne alebo do 30 stupňov pri jemnom programe v práčke.
Ak vyberiete možnosť s vaším menom, zadajte text do okna a môžete si vybrať aj farbu textu (biela, sivá, čierna), ako aj uveďte informácie o tom, či má byť dané meno na uchu alebo na bruchu v srdci. Meno na bruchu bude zodpovedajúcim spôsobom menšie ako na uchu. Dlhé mená ako Marysia alebo Marcelinka budú vyzerať lepšie na uchu. Ak je meno uvedené bez informácií o mieste, bude to v srdci.
Názov je vyrobený z odevnej fólie. Tento film má tiež certifikát OEKO-TEX Standard 100 - to znamená, že ho môžete bez obáv použiť na detské a detské oblečenie.
 
Rozmery:
Uška: 30cm
Telíčko:40cm
Nožičky: 13cm
Vek +0 rokov