Sieťky na kŕmenie

Sieťka na kŕmenie, mačiatko

Odosielame do 24h

Popis produktu

Sieťka na kŕmenie sa používa na bezpečné podávanie čerstvého ovocia, zeleniny, syra alebo koláčikov pre deti.

Obzvlášť užitočné pri prechode na pevnú stravu. Eliminuje riziko zadusenia neúplne rozžutými kúskami jedla. Ideálne pre malé detské ručičky. Ideálne na prechádzky alebo cestovanie. Sada obsahuje kryt na ochranu sieťoviny pred nečistotami. Dá sa použiť aj ako hryzátko pri prerezávaní zúbkov.

Návod na použitie: sieťku treba udržiavať v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte vo vode s jemným čistiacim prostriedkom a dôkladne opláchnite. Zalejeme vriacou vodou. Po nejakom ovocí (napr. banán) môžete pomocou kefky dôkladne očistiť sieťku od zvyškov jedla. Sieťka nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu, ohrievanie v mikrovlnke a dezinfekciu. Na dezinfekciu sa môže pravidelne nalievať horúcou vodou.

Pozor! Výrobok nie je hračka. Uchovávajte ho mimo dosahu detí. Pred každým použitím skontrolujte sieťku. Pri prvých príznakoch poškodenia alebo opotrebovania - vyhoďte. Nesprávne čistenie, skladovanie a používanie môže výrobok poškodiť. Pamätajte! Nenechávajte svoje dieťa počas jedla bez dozoru.

Dodáva sa s náhradnou vymeniteľnou sieťkou.

Produkt je úplne bez bisfenolu A (0% BPA).

Odporúčané pre deti 6m+