Kojenecké fľaše

Štartovacia sada C2N s odsávačkou + Kôš na plienky Sangenic Twist & Click

Odosielame do 24h
Výrobca: Tommee Tippee

Popis produktu

Výhodná sada obsahuje Štartovaciu sadu Tommee Tippee Closer To Nature s odsávačkou a ako darček kôš na jednorazové plienky Sangenic Twist & Click.

Štartovacia sada Tommee Tippee Closer To Nature s odsávačkou obsahuje:
- Manuálnu odsávačku materského mlieka Closer to Nature
- 56 ks vložiek do podprsenky
- 3× dojčenskú fľaštičku 150ml Closer to Nature
- 5× nádobku na skladovanie materského mlieka
- 4x viečko na nádobku
- 1x sterilizačný box
- 2× silikónový cumlík 0–6 m 
- kôš na jednorazové plienky Sangenic Twist & Click

Výkonná a pohodlná ručná odsávačka Tommee Tippee Closer to Nature v úplne novom prevedení ponúka niekoľko dôležitých vylepšení. Mäkká a pružná prísavka so silikónovou vložkou sa dokonale prispôsobí tvaru prsníka. Držadlo ergonomického tvaru uľahčuje a spríjemňuje používanie. Pružná membrána je vyrobená z jemného silikónu pre ľahšie odsávanie. Telo odsávačky je priehľadné, aby mamička mohla sledovať prietok mlieka. Odsávačku tvoria iba 3 diely pre ľahké zostavenie a údržbu.

Dojčenské fľaštičky Tommee Tippee Closer to Nature majú unikátny silikónový cumlík, ktorý svojim tvarom a vlastnosťami pripomína materský prsník. Teplou tekutinou vo vnútri fľaštičky sa cumlík zahreje na príjemnú teplotu, mäkký a pružný koniec cumlíka pripomína materskú bradavku. Dieťa tak takmer nepociťuje rozdiel medzi dojčením a kŕmením z tejto liekovky. Fľaštička je antikoliková, opatrená malým ventilačným otvorom na okraji cumlíka, ktorý citlivo zabezpečí únik vzduchu z fľaše, tým umožní plynulé sanie tekutiny a zároveň znižuje riziko brušnej koliky.

Výhodná sada obsahuje darček: nový, ekologickejší dizajnový kôš na jednorazové plienky Sangenic Twist & Click, ktorý umožňuje bezdotykové zabalenie použitých plienok. Kôš je vyrobený z viac ako 98% z recyklovaného a recyklovateľného plastu. Výmenná kazeta, ktorá je súčasťou koša, obsahuje 100% recyklovateľnú PE fóliu GreenFILM™, vyrobenú z obnoviteľného zdroja - cukrovej trstiny. Nepriepustná fólia Greenfilm vo výmennej kazete obsahuje antibakteriálnu zložku, ktorá zničí 99% baktérií. Príjemná citrónová vôňa fólie prispieva k ochrane detskej izby pred zápachom. Vďaka technológii Twist & Click sa plienka v koši zabalí do fólie a s pomocou piestu je zatlačená do koša. Plienku do fólie zabalíte otáčaním mechanizmu pod vekom, kliknutie indikuje úplné zabalenie a pomáha vám tak šetriť spotrebu fólie.