60x120

Variabilná detská postieľka so zásuvkou SARA II, 120x60 - Grafitová

Popis produktu

Veľmi pekná elegantná detská postieľka so zaujímavými prvkami. 

Detská postieľka je vyrobená z prírodného borovicového dreva a nábytkovej dosky.

Výhodou postieľky je jej variabilita:

1. Postieľka je využiteľná ako klasická postieľka s možnosťou nastavenia výšky matraca v troch úrovniach - mení sa od veku a potrieb batoľaťa.  Z rebríka sa dajú odstrániť aj 3 odnímateľné priečky, čo umožňuje staršiemu dieťaťu odísť z postieľky, bez toho aby sa museli rodičia báť, že sa batoľa pokúsi opustiť postieľku cez vrch.

2. Detská postieľka s možnosťou pohovky - umožňuje staršiemu dieťaťu ľahko opustiť postieľku. Z postieľky sa dá odstrániť iba jeden alebo obidva dlhé rebríky (po odskrutkovaní rebríka je potrebné priskrutkovať výstužné trojuholníky v každom rohu)

Dno postieľky tvoria priečky ktoré zabezpečujú dostatočný prísun vzduchu a matrac sa dobre odvetráva, tým a vaše bábätko bude menej potiť.

Postieľka obsahuje priestrannú zásuvku do ktorej sa zmestí veľa detských vecí. Zásuvka je na valčekových vodidlách a má vrchný kryt, čo je výhodou že obsah nie je viditeľný, nehromadí sa v nej prach.

Vnútorný rozmer postieľky: 120x60cm.

Matrac nie je súčasťou postieľky. Vhodný matrac si môžete vybrať z našej ponuky tu: https://www.svetpredeti.sk/120x60-c468/

Lakované certifikovaným lakom bezpečným pre deti.

 

Postieľka je balená na svojpomocnú montáž a obsahuje sadu skrutiek s návodom, umožňujúcu viacnásobnú montáž a demontáž postieľky.