Závesné hojdacie kreslá

Závesné hojdacie kreslo - Brazílska hojdačka, White

Odosielame do 24h

Popis produktu

Pohodlné závesné brazílske kreslo je ideálne na relax. 

Nie je nič príjemnejšie ako relax na čerstvom vzduchu v obklopení prírody. Ak chcete vo svojej záhrade vytvoriť jedinečnú relaxačnú zónu, nezabudnite na pohodlnú hojdaciu sieť, ktorá vám umožní relaxovať. Pohodlná poloha a možnosť hojdania urobí z brazílskeho kresla vaše obľúbené miesto

Vhodné na použitie v interiéri alebo na záhrade, vďaka materiálu odolnému voči poveternostným vplyvom (bavlna).

Odolný poťah je vyrobený z bavlny, ktorá je príjemná na dotyk a zaisťuje maximálnu priedušnosť. Poťah sa dokonale prispôsobí telu, vďaka čomu odpočíva celé telo.

Sedák je zakončený ozdobnými strapcami, ktoré mu dodávajú jedinečný charakter a hojdačka vďaka nim vyzerá skvele ako na záhrade, tak aj doma.

Drevená tyč stiahne línie a kryt hojdačky, takže sa môžete pohodlne usadiť a relaxovať. Tyč je zároveň prvkom uchytenia hojdačky, na jej koncoch sú opláštenie a hlavné laná na zavesenie hojdačky. Dĺžka tyče: 100 cm. Špeciálne spletené laná tvoria oko, ktoré slúži na zavesenie hojdačky.

Maximálne zaťaženie - 120 kg

Metóda jednobodovej montáže znamená, že nemusíte hľadať miesto, kde budú dva stromy alebo dva ďalšie body uchytenia, ako v prípade tradičných hojdacích sietí. Vďaka tomu môžete závesné kreslo nainštalovať do záhrady alebo do miestnosti.


Materiál: bavlna
Nosnosť: 120 kg
Šírka sedadla: cca 50 cm
Výška: cca 50 cm
Dĺžka tyče: 89 cm
Značka: ModernHome