Chodítka na tlačenie

Chodítko a odrážadlo 5v1 Blue

Výrobca: Tiny Love

Popis produktu

Multifunkčné chodítko a odrážadlo Tiny Love 5v1 upúta svojim elegantným vzhľadom aj mnohými variantmi použitia podľa veku vášho dieťaťa:

Od 6 mesiacov: Hranie v sede
Súčasťou chodítka je odnímateľný elektronický hrací pult s množstvom rôznych aktivít, melódií a zvukov, ktoré dieťa lákajú na skúmanie pri sedení na hracej deke.

Od 10 mesiacov: Hranie postojačky
Stojace dieťa získava úplne nový pohľad na svet. Hrací pult umiestnený na chodítku láka dieťa k stúpaniu, chodítko s funkciou zabdržania koliesok mu pomáha udržať stabilitu.

Od 10 mesiacov: Prvé krôčiky
Chodítko je vďaka funkcii brzdenia koliesok ideálne ako opora pri prvých krôčikoch dieťaťa. Až sa chôdza dieťaťa stane istejšou, je možné kolieska odbrzdiť a nechať ho užívať si kúzlo chôdze s chodítkom ako bezpečnou oporou. Gumou potiahnuté kolesá zaručujú hladkú jazdu.

Od 15 mesiacov: Odrážadlo
Dieťaťu, ktoré už vie chodiť bez opory, chodítko ľahko upravíte na odrážadlo, s ktorým bude zažívať radosť z nového spôsobu pohybu na jeho prvom dopravnom prostriedku! Pre skúsených jazdcov je možné nastaviť otáčanie predných koliesok pre lepšiu manévrovateľnosť.

Od 18 mesiacov: Vozík
Vďaka košíku, ktorý je súčasťou výrobku, odrážadlo jednoducho premeníte na originálny vozík, do ktorého si dieťa môže naložiť obľúbené hračky a vziať tak napr. svoje plyšové hračky na výlet.

Rozmery: Š 45 x V 37 x D 57 cm
Nosnosť: 25 kg

Vhodné pre deti od 6 do 36 mesiacov.

 

Podobné produkty

do 4-7 pracovných dní
Chodítko a odrážadlo 5v1 Pink
do 4-7 pracovných dní
59,60 € / ks s DPH
49,67 € / ks bez DPH