Detské kuchynky

Eco Toys drevená kuchynka XXL

Výrobca: Eco Toys
Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Každá kuchyňa musí mať kuchynské vybavenie, a preto je kuchyňa ECOTOYS vybavená dvoma horákmi s otočnými gombíkmi. Súčasťou je aj mikrovlnná rúra, ktorá je namontovaná v hornej časti.
Aby malí šéfkuchári pripravili chutné pokrmy, kuchynka obsahuje drevené doplnky, ako napríklad hrniec, panvica, lopatka, pokrievka či korenie a soľ, ktoré dodajú všetkým pokrmom tu správnu chuť.
Vďaka mnohým funkciám deti strávia hodiny príjemnej zábavy, vďaka ktorej majú deti možnosť naučiť sa pripravovať jedlá.
Zábava bude rozvíjať tvorivosť, manuálne zručnosti a znalosti o potravinárskych výrobkoch.
 
Kuchynka je zariadená tak,aby  všetko malo svoje miesto. Veľká otváracia skrinka vám umožní uložiť všetky ingrediencie potrebné na prípravu jedla.
Háčiky na kuchynskej stene zaisťujú, že varešky a naberačky sú vždy po ruke.
Po varení môžte všetko dôkladne umyť v umývadle. Dokončené varenie však neznamená koniec zábavy, pretože v kuchyni je zabudovaná práčka, ktorá umožní dieťaťu baviť sa pri praní oblečenia.
 

Vďaka použitiu tých najlepších surovín na výrobu, kuchynka vydrží dlhé roky. Pracovná doska a nohy sú vyrobené z masívneho dreva. Ostatné prvky sú vyrobené z MDF.

Kuchyňa je vybavená všetkým, čo potrebujete, vrátane: pohyblivej batérie, drezu, políc, skrinky, gombíkov, hodín, mikrovlnnej rúry a práčky s otváracími dvierkami.

Okrem toho súprava obsahuje 8 kuchynských doplnkov (hrniec, panvica, lopatka, lopatka, 2x pokrievka, korenie, soľ), ktoré spestrujú zábavu.

Všetky drevené prvky sú bez nebezpečných hrán.

Výška: 97 cm, šírka: 79,5 cm, hĺbka: 30 cm.

 
CHARAKTERISTIKA
-Pre deti od 3 rokov
-Dvere sa otvárajú
-Pohyblivý kohútik s umývadlom
-Mikrovlnná rúra
-Práčka s otváracími dverami
-Bezpečná a stabilná konštrukcia
-Súčasťou 8 drevených doplnkov
-Otočné gombíky 
-Certifikáty: CE, EN71, SGS
 
Materiál: drevo, MDF, plast