Detské autosedačky

Autosedačka MaxSpace Comfort System+ ISOFIX 15-36 kg/100-150 Pink

Výrobca: Avionaut
Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Avionaut MaxSpace Comfort System+ je moderná autosedačka v kategórii 100-150 cm / 15-36 kg, ktorá plne vyhovuje európskej homologačnej norme i-Size. 

Autosedačka vhodná pre deti od 4 do 12 rokov kombinuje vynikajúce bezpečnostné prvky a vysoký štandard zdravého sedenia a pohodlia pre dieťa.

Ergonomická konštrukcia autosedačky bola navrhnutá v spolupráci so špecialistami v odbore pediatrie a fyzioterapie. Autosedačka je certifikovaná nemeckou asociáciou AGR (asociácia pre zdravie chrbta), čo znamená, že Avionaut MaxSpace Comfort System+ predchádza problémom s chrbtom a bolesti chrbta a môže byť nápomocná aj pri liečbe ochorení pohybového aparátu.

Autosedačka Avionaut MaxSpace Comfort System+ ponúka dodatočnú podporu krku vo forme profilovaného vankúša, ktorý stabilizuje krčnú chrbticu, odľahčuje svaly a predovšetkým zaisťuje výbornú oporu hornej časti chrbtice. Profil bedrovej časti je ergonomicky podoprený a eliminuje bolesti chrbta. Tvar sedadla a dodatočná výplň poskytujú oporu stehennej kosti a zabraňuje brneniu nôh. Znížením tlaku na kostrč a udržiavaním prirodzeného sklonu panvice pomáha autosedačka chrániť chrbticu pred skoliózou.

Pre dokonalé uchytenie sa autosedačka pripevňuje do auta s pomocou Isofix úchytov.

Pohodlie malého cestujúceho zaručuje mäkké polstrovanie najvyššej kvality, nastaviteľná opierka hlavy a nastaviteľný náklon pre pohodlnejšie spanie na cestách. Mimoriadne priestorná a hlboká sedačka vyplnená pamäťovou penou zaisťuje dieťaťu nielen zdravé, ale aj maximálne pohodlné sedenie. Vďaka plynulo nastaviteľnej výške opierky hlavy autosedačka rastie s vašim dieťaťom. Nastavenie opierky hlavy vykonáte jednoducho s pomocou tlačidla na zadnej strane opierky.

Inovatívny systém bočnej ochrany a hlboká opierka hlavy minimalizujú riziko následkov bočného nárazu. V závislosti na mieste upevnenia autosedačky vo vozidle je na ľavej alebo na pravej vonkajšej strane autosedačky k dispozícii ďalší bezpečnostný prvok absorbujúci energiu nárazu. Dieťa je v autosedačke MaxSpace Comfort System+ pripútané 3-bodovým bezpečnostným pásom automobilu. Poťah bezpečnostného pásu Belt Cover prispieva k väčšiemu pohodliu a lepšej ochrane dieťaťa v autosedačke. Vodič pásu integrovaný do opierky hlavy zaisťuje optimálne vedenie pásu podľa výšky dieťaťa. Dva vodiče brušného pásu zaisťujú správnu polohu tejto časti pásu.

Poťah autosedačky je vyrobený z kvalitnej mäkkej tkaniny, šetrnej k pokožke dieťaťa a napriek tomu odolnej. Poťahy všetkých autsedačiek Avionaut spĺňajú normy štandardu Oeko-Tex® 100, potvrdzujúce, že poťahy neobsahujú zdraviu škodlivé látky. Poťah je možné prať v práčke.

Autosedačky Avionaut sú testované a certifikované v mnohých európskych výskumných inštitúciách pre záruku vysokej bezpečnosti a komfortu pri cestovaní. Autosedačka MaxSpace je v súlade s homologáciou i-Size. Vysokú bezpečnostnú triedu zaisťuje optimálna kombinácia EPP, PP, PA a pamäťovej peny, ktoré absorbujú preťaženie v prípade nárazu. Inovatívny materiál EPP sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči fyzikálnym a chemickým faktorom. Vynikajúce parametre pevnosti robí tento materiál ideálny pre konštrukciu autosedačiek, pretože sa nedeformuje ani pri vysokých zaťaženiach spôsobených kolíziou.

Autosedačka je kompletne vyrábaná v Európe pre maximálnu kontrolu nad výrobou a použitými materiálmi.