Bocianie hniezda

Bocianie hniezdo 100cm ECOTOYS

Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Hojdačka v podobe bocianieho hniezda je skvelou hračkou na super zábavu pre všetky deti a rýchlo sa stane obľúbeným miestom na hranie nie len pre deti :)

Môžete si ju zavesiť v domácej záhrade, na pozemku alebo na terase.

Vďaka veľkej ploche môžu hojdačku používať dve alebo tri deti súčasne, vďaka čomu sa hra stáva ešte návykovejšou a prináša veľa zábavy.

Hojdačku je možné namontovať na rám hojdačky, dostatočne hrubú vetvu stromu alebo aj v interiéri pomocou špeciálnych stropných držiakov.

Bocianie hniezdo môžete pripevniť dvoma spôsobmi:
2-bodová montáž - laná bocianieho hniezda sú pripevnené na dvoch bodoch ako štandardná hojdačka.
1-bodová montáž - obe laná sú pripevnené k jednému bodu, vďaka čomu sa hojdačka okrem hojdania môže otáčať okolo svojej osi.
Vďaka jednoduchej konštrukcii trvá montáž hojdačky cca 15 minút, sada obsahuje konštrukčné prvky a špeciálny kľúč na uťahovanie skrutiek.

Bocianie hniezdo je vyrobené z polypropylénu a látky odolnej voči poveternostným vplyvom a oderu (Oxford 600D). Rám hojdačky tvoria 4 profilované oceľové rúrky s priemerom 25 mm, ktoré sú navyše potiahnuté mäkkou penou, vďaka čomu je celá hojdačka bezpečná pre deti. Laná sú vyrobené z polyetylénu, ktorý zaručuje vysokú odolnosť proti preťaženiu, mechanickému poškodeniu a náročným poveternostným podmienkam.

Maximálne zaťaženie - 150 kg

Hojdacie laná sú namontované na špeciálnych skrutkách, ktoré dodatočne spájajú prvky okrúhleho rámu bocianieho hniezda. Pre bezpečnosť detí sú spojovacie body a skrutky skryté pod špeciálnym golierom na suchý zips.
Hojdačka je zavesená kovovými obručami na konci lán. Okrem toho sú laná prevlečené cez špeciálny prvok, ktorý umožňuje nastaviť ich výšku. Vďaka tomu prispôsobíte hojdačku výške najmladších užívateľov, čo im uľahčí používanie.

Priemer sedadla: 100 cm,
Hrúbka lana: cca 10 mm
Maximálna dĺžka lana: 150 cm
Pre deti od 3 rokov
Produkt značky ECOTOYS
Certifikáty: CE, EN71