• Mena
Novinky

Cestovná taška pre domáce zvieratá, mačky a psy čierna/ružová

Výrobca: Petsi
Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

 


Tento prémiový nosič pre domáce zvieratá je vyrobený z odolného materiálu, aby ste boli chránení a v pohodlí aj na cestách.

Otvára sa na dvoch stranách a poskytuje ľahký prístup do vnútra. Tiež takto umožňuje pohodlné vkladanie a vyberanie vášho domáceho maznáčika.

Určite sa bude hodiť každému majiteľovi psa či mačky. Vďaka transportéru nebude problém žiadna cesta či návšteva veterinára.

Nosič je vybavený sieťovanou ventiláciou umiestnenou na bokoch a vrchu, ktorá zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu. Tento inteligentný dizajn umožňuje vášmu miláčikovi voľne dýchať a udržuje vzduch vo vnútri nosiča čerstvý pre pohodlie na cestách.

Obe strany nosiča sú vybavené pevnými zámkami, ktoré zaručujú bezpečnosť a zaisťujú, že zvieratko zostane bezpečne zamknuté vo vnútri. Môžete otvoriť jednu alebo obe strany v závislosti od vašich preferencií a potrieb. Otvor na dvoch stranách tiež uľahčuje hygienu, umožňuje ľahké čistenie a prístup k zvieraťu.

V spodnej časti nosiča je dodatočná podložka, ktorá poskytuje ďalšie pohodlie a komfort pre zviera. Ľahko ho odstránite, čo uľahčuje udržiavanie nosiča v čistote.

Vďaka vrecku si môžete uložiť predmety ako vodítko, maškrty, hračky alebo aj doklady o vašom miláčikovi. Môžete si byť istí, že všetky tieto veci máte vždy po ruke, keď ich potrebujete.

 

ŠPECIFIKÁCIA:

Rozmery: 26x48x25 cm
Maximálna nosnosť: 12 kg
Farba: ružová
Materiál: plast
Značka: Petsi

Podobné produkty

do 10 pracovných dní
Skladacia rampa pre psa Skipper
do 10 pracovných dní
67,50 € / ks s DPH
56,25 € / ks bez DPH
 
do 10 pracovných dní
NOVINKA
Drevený pelech pre psa
do 10 pracovných dní
84,60 € / ks s DPH
70,50 € / ks bez DPH
 
Nedostupné
Cestovná prepravka pre domáce zvieratá, mačky a psy GREY
Nedostupné
17,83 € / ks s DPH
14,86 € / ks bez DPH