• Mena
Cumlíky

Cumlík BIBS coral M, 6+ m

Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Jednoduchosť a elegancia, teda klasika v retro štýle, to sú vlastnosti dánskych cumlíkov BIBS.

Cumlík veľkosti M, vyrobený z organického prírodného kaučuku, vhodný pre deti od 6 do 12 mesiacov. V súčasnosti je práve guma materiál, ktorý si mamičky najčastejšie vyberajú, z ktorého sa vyrábajú cumlíky pre bábätká. Cumlíky BIBS sú odolné, mäkké a ohybné, vďaka čomu má dieťatko pri satí pocit, ako keby salo matkin prsník s dostatočnou ventiláciou.

Štít je vyprofilovaný tak, aby sa nedotýkal úst a brady dieťatka, čím sa predchádza začervenaniu, pupienkom, vyrážkam, bakteriálnym vyrážkam či závažnejším kožným infekciám. Kryt má tiež otvory, aby dieťa mohlo ľahko dýchať, zatiaľ čo cumlík drží v ústach.
Každý prvok cumlíka bol navrhnutý v spolupráci s neonantológmi, vďaka čomu bola získaná plná anatomická ergonómia primeraná danému vývojovému veku bábätka.

Cumlíky z organického kaučuku je možné používať u detí od prvého dňa života.
Má upokojujúce vlastnosti.

BIBS vyrobený z organickej gumy, 100% bezpečný, 100% organický, bez BPA 0%, bez PVC 0%, bez ftalátov 0%. Vyrobené v Dánsku.

Prečo si vybrať cumlík z biokaučuku hevea? Organický kaučuk hevea je 100% prírodný materiál, a preto je netoxický a nealergický. Len veľmi málo detí je alergických na prírodný kaučuk hevea, avšak pri prvom použití treba venovať zvýšenú pozornosť prípadným alergickým reakciám a v prípade ich výskytu vymeňte cumlík za lekársky silikónový cumlík.

INFORMÁCIE 
Výrobok je vyrobený z prírodného organického kaučuku získavaného zo stromov Hevea. Produkt je prírodný a neobsahuje ropné toxíny ako BPA. Spĺňa požiadavky európskej (EÚ) č. 321/2011. Výrobok je vyrobený v Dánsku

ZLOŽENIE
Cumlík: 100% prírodná guma Hevea
Obal: polypropylén (PP)

ROZMERY
Priemer cumlíka: horná časť -15 mm, dolná časť- 10 mm
Výška cumlíka Guma Hevea: 30 mm
Priemer štítu: 45 mm

NÁVOD NA POUŽITIE
Pred prvým použitím výrobku umyte a potom zalejte vriacou vodou po dobu 5 minút. Následne vyberieme a necháme vychladnúť.
Pred každým použitím cumlík umyte v mydlovej vode a nechajte uschnúť.
Výrobok nie je vhodný na umývanie v umývačke riadu ani na sterilizáciu v mikrovlnnej rúre
Cumlík by sa mal z bezpečnostných a hygienických dôvodov vymieňať každých 30 dní [intenzívne používanie] až 60 dní [príležitostné používanie].

UPOZORNENIE PRE BEZPEČNOSŤ A ZDRAVIE VÁŠHO DIEŤAŤA
Výrobok je možné používať len pod dohľadom dospelej osoby, pretože môže cumlík oslabiť a v krajnom prípade aj zničiť. Pred každým použitím skontrolujte stav cumlíka naklonením do všetkých možných smerov. Pri akýchkoľvek známkach poškodenia materiálu alebo slabosti vyhoďte. Len veľmi málo detí je alergických na prírodný kaučuk hevea, pri prvom použití však dávajte veľký pozor na prípadné alergické reakcie a cumlík vymeňte za lekársky silikónový cumlík ak sa vyskytne.