Cykloodrážadlá

Cykloodrážadlo CLASSY Pink

Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Balančný bicykel Kidwell CLASSY je spojením jedinečného retro dizajnu a praktickosti s dôrazom na každý detail.

Vďaka napumpovaným kolesám, nastaviteľným riadidlám a výške sedla sa bicykel prispôsobí dieťaťu a zaistí bezpečnú zábavu.

Bicykel Classy je ideálnou ponukou pre každého rodiča a jeho dieťa, ktorý kladie dôraz na detail a pohodlie pri používaní.

Nafukovacie, 12-palcové kolesá poskytujú vynikajúce odpruženie a jazdný komfort v akomkoľvek teréne.

Zvonček bude varovať ostatných a zabezpečí vám bezpečnosť počas jazdy.

Ručne upletený prútený košík vám umožní vziať si potrebné poklady na každý výlet.

Vďaka výškovému nastaveniu riadidiel a sedla bicykel rastie s dieťaťom.

Zlepšuje motorickú koordináciu. Učí udržiavať rovnováhu, pozitívne ovplyvňuje kondíciu a výdrž dieťaťa

 

Vlastnosti:

  • Vďaka veľkým, vzduchom plneným kolesám je bicykel vhodný na akýkoľvek výlet. Pre vaše dieťa nebude veľkým problémom ťažký, skalnatý terén alebo lesná cesta.
  • Ergonomické sedlo s mäkkou výplňou zaistí pohodlné používanie a vďaka možnosti nastavenia výšky rastie bicykel Kidwell Classy s dieťaťom.
  • Balančný bicykel má plne otočné riadidlá s nastaviteľnou výškou. V prípade pádu sa riadidlá pod váhou dieťaťa zložia naplocho, čím sa zníži riziko zranenia.
  • Protišmykové, mäkké, gumené rukoväte zaisťujú bezpečné uchopenie a pohodlnú manipuláciu.
  • Odolná konštrukcia bicykla je vyrobená z ocele. Je nielen ľahký, ale poskytuje aj väčšiu odolnosť proti nárazu. Bicykel sa pri dlhodobom používaní nedeformuje a bude slúžiť dlhé roky.

 

Správne držanie tela je nevyhnutné pre voľnú a správnu jazdu na balančnom bicykli. Dieťa sediace na sedle by malo mať obidve chodidlá položené na zemi a mierne pokrčené nohy. Minimálna vzdialenosť od sedla k zemi by mala byť menšia ako dĺžka nôh malého cyklistu. Balančný bicykel Classy je nastaviteľný: sedlá v rozmedzí 36-46 cm merané od zeme, riadidlá v rozmedzí 56-61 cm merané od zeme

Balančný bicykel Kidwell Classy spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky. Spĺňa normu EN 71 a má certifikát CE. Schválenia sú väčšou zárukou bezpečného zážitku z jazdy.

 

Maximálna hmotnosť dieťaťa: 35 kg

Hmotnosť produktu: 3,9 kg