• Mena
Detské autosedačky

Detská autosedačka Kidwell WESTON Grey/Black

Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Ak hľadáte vhodnú autosedačku pre staršie dieťa a bepečnosť vášho dieťaťa je pre vás na prvom mieste, model WESTON od Kidwell bude dokonalým riešením.

Táto autosedačka spĺňa normu i-Size, ktoré potvrdzuje súlad s najnovšími bezpečnostnými normami a zárukou komfortu používania, si môžete byť istí, že každá cesta bude potešením.

Autosedačka Kidwell WESTON je zárukou bezpečnosti a dobrej kvality. Označenie i-Size je vyhradené pre sedačky, ktoré spĺňajú najaktuálnejšie, veľmi prísne európske bezpečnostné normy. Vďaka schváleniu R129 (bežne známej ako i-Size) je zabezpečená lepšia ochrana hlavy, krčných stavcov a ramien dieťaťa, čo potvrdzujú aj reštriktívne crash testy.


Autosedačka Kidwell Weston je určená pre deti s výškou 100 až 150 cm. Vďaka viacstupňovému výškovému nastaveniu opierky hlavy autosedačka rastie s dieťaťom, a tak je spoľahlivo využiteľná dlhé roky.

Autosedačku je možné ju úspešne používať od 3 do cca 12 rokov.

Intuitívna a jednoduchá inštalácia smerom dopredu

 • Sedačka sa montuje pomocou upevňovacích prvkov ISOFIX a bezpečnostných pásov v aute. Systém ISOFIX zaisťuje odolnosť a stabilitu uchytenia sedačky, znižuje sily pôsobiace na dieťa pri náhlom brzdení alebo náraze.
 • Do áut, ktoré nemajú príslušné uchytenia, je možné nainštalovať sedačku so skrytým systémom ISOFIX len pomocou 3-bodového autopásu.
 • Vďaka špeciálnym vodidlám inštalovaným v opierke hlavy a sedadle autosedačky, ktoré zabezpečujú správne vedenie pásu v aute, si môžete byť istí, že je dieťa bezpečne pripútané. Nezabudnite riadne utiahnuť pás.
 • Pevná konštrukcia a dodatočná ochrana zaručujú bezpečnosť
 • Zosilnená štruktúra a pokročilý systém bočnej ochrany ASP (Advanced Side Protection) – absorbuje silu v prípade bočného nárazu.
 • Správne profilovaná hlboká opierka hlavy chráni hlavu a krk dieťaťa a absorbuje sily pôsobiace v prípade kolízie. Vďaka 10-stupňovému výškovému nastaveniu opierky hlavy ju presne prispôsobíme výške a zabezpečíme tak maximálnu ochranu.

Cestovný komfort a pohodlie

 • Pohodlné cestovanie zaistí široké, hlboké sedadlo s ergonomickým operadlom
 • Poťah je jemný pri kontakte s pokožkou bábätka. V prípade potreby sa dá ľahko vybrať a umyť.
 • Sedačka je vybavená držiakom na pohár, ktorý je možné namontovať na pravú aj ľavú stranu, vďaka čomu bude mať malý spolujazdec ľahký prístup k nápojom. Takáto nádoba môže byť tiež ideálnym miestom na uloženie obľúbenej hračky, ktorú má batoľa vždy rado po ruke.
 • Produkt 2 v 1
 • Autosedačka Kidwell Weston sú dve autosedačky v jednej, po odpojení chrbtovej opierky od sedačky získame stojan do auta s uchytením ISOFIX.

PECIFIKÁCIA:
Značka: Kidwell
Model: WESTON
Farba: sivá/čierna
Typ: autosedačka
Čistá hmotnosť: 6,8 kg
Hrubá hmotnosť: 7,8 kg
Rozmery: 40 x 43 x 61-80 cm
Výška dieťaťa: 100-150 cm
Vek dieťaťa:  3-12 rokov
Hmotnosť dieťaťa: 15-36 kg
Materiál: HDPE (základňa, operadlo); PP (boky), PP+EPS (opierka hlavy), polyesterový poťah
 

Podobné produkty

Nedostupné
Detská autosedačka Kidwell WESTON Black
Nedostupné
116,48 € / ks s DPH
97,07 € / ks bez DPH