• Mena
60x120

Detská postieľka STAR - VIAC FARIEB - Modrá

Popis produktu

Detská postieľka STAR je vyrobená z kvalitnej nábytkovej dosky a borovicového dreva.

Vyznačuje sa jednoduchým a klasickým dizajnom, ktorý je vhodný do každého interiéru

Výrobný proces zohľadňuje prísne bezpečnostné požiadavky a potreby bábätiek a využíva materiály prírodného pôvodu, ktoré sú netoxické a zaručujú zdravé prostredie pre dieťa.

Viacstupňový proces kontroly eliminuje použitie chemikálií a používa len certifikované suroviny, ktoré spĺňajú požadované normy.

 

FUNKCIE A VLASTNOSTI:

DVE ODNÍMATEĽNÉ PRIEČKY - Vďaka tomu, že sa dajú vybrať, dieťa môže samo vyliezť z postieľky.

OCHRANNÉ HRYZÁTKA - Ideálne na prerezávanie zúbkov dieťaťa, zaisťujúce bezpečnosť proti podráždeniu tvrdými prvkami. Jednoduché použitie - môžete ich ľahko nasadiť na okraj rebríka a bez problémov vybrať. Doplnkovou funkciou je, že sa ľahko udržujú v čistote a sú vyrobené z netoxického plastu, ktorý je úplne bezpečný pre dieťa.

OCHRANNÁ BARIÉRKA nie je v cene ale je voliteľná - Vďaka nej prerobíte postieľku na posteľ. Zábrana sa používa vtedy, keď dieťa dokáže samo vliezť do postieľky. Bariérku si jednoducho dokúpite zaškrtnutím políčka - Bariérka - Áno.

ROŠT POSTELE - Medzi lamelami sú voľné miesta, aby mohol vzduch neustále cirkulovať. Ľahká cirkulácia vzduchu v matraci pomôže predovšetkým udržať jeho hygienu a zachovať jeho vlastnosti. Rošt je vyrobený z preglejky z tvrdého dreva.

TROJSTUPŇOVÉ NASTAVENIE VÝŠKY ROŠTU - Optimálne riešenie pre dieťa, ktoré ešte nevie sedieť, pre sediace batoľa aj pre stojace. Táto funkcia umožňuje, aby sa posteľ prispôsobila potrebám dieťaťa. 

VÝŠKA ROŠTU:
1. úroveň (najvyššia) - dieťa leží 
2. úroveň (stred) - dieťa si sadne 
3. úroveň (najnižšia) - dieťa sa postaví 

K postieľke je možné dokúpiť zásuvku - stačí zaškrtnúť políčko STAR zásuvka - áno.

Matrac nie je v cene postieľky. Kúpiť si ho môžete výberom - Vyberte si matrac. Alebo si môžete zakúpiť iný matrac z našej ponuky tu: Matrace do postieľky 120x60 cm.

 

VNÚTORNÉ ROZMERY POSTIEĽKY:
Vnútorná dĺžka - 120 cm
Vnútorná šírka - 60 cm

VONKAJŠIE ROZMERY POSTIEĽKY:
Dĺžka - 124 cm
Šírka - 65 cm
Výška - 101 cm
 
K postieľke si môžete zakúpiť aj komodu, skriňu či regál. Celú kolekciu STAR si môžete pozrieť tu: Kolekcia STAR