• Mena
Montessori hračky

Drevený Montessori rebrík pre deti, Black

Odosielame do 24h
Výrobca: Meow

Popis produktu

Montessori drevený rebrík pre dieťa.

Trojuholníkový Montessori rebrík je ďalším produktom spoločnosti MeowBaby v súlade so známou pedagogickou metódou Montessori.

Hračky v duchu Montessori podporujú učenie a získavanie skúseností hrou a tvorivými pohybovými aktivitami. Sú to väčšinou jednoduché drevené výrobky, ktoré stimulujú dieťa k fyzickej aktivite a tvorivému mysleniu. Podporujú zvedavosť, rozvíjajú záujmy a prednosti dieťaťa. Začlenením Montessori rebríka do detskej izby poskytnete svojmu dieťatku hodiny vývinovej, kreatívnej hry a podnietite zvedavosť o svete!

Triangel Emmy Piklerovej podporuje rozvoj motorických schopností a kognitívnych schopností u detí.

Pomocou dreveného rebríka si vaše dieťa vytvorí vlastné domáce ihrisko.

Vďaka minimalistickému škandinávskemu dizajnu sa skvele hodí do každej detskej izby. Ak vaše dieťatko miluje lezenie, lezecký rebrík pre batoľatá ho poteší svojím dizajnom, ktorý je príjemný na hranie a pevnou konštrukciou. V závislosti od veku si deti pri hre precvičujú motoriku, posilňujú úchop, rozvíjajú koordináciu oko-ruka.

Drevený triangel je vyrobený z prírodného dreva a brezovej preglejky, chránený prírodným olejom. Má hladké hrany a jednotlivé komponenty cvičebného rebríka sú pre vaše dieťa bezpečné a sú vyrobené z certifikovaných materiálov.

Pozornosť dieťaťa upúta stabilná štruktúra s 9 priečkami, ktorá dieťa zapája do vykonávania jednoduchých fyzických cvičení.

Hoďte na rebrík prikrývku a vytvoríte úkryt pre najmenších v podobe detského stanu teepee, ktorý deti milujú.

Rozmery vo fotogalérii.
Odporúčaný vek: 3+
Maximálne zaťaženie: 40 kg

Podobné produkty

do 10 pracovných dní
Drevený Montessori rebrík pre deti, Gray
do 10 pracovných dní
95,40 € / ks s DPH
79,50 € / ks bez DPH
 
do 10 pracovných dní
Drevený Montessori rebrík pre deti, White
do 10 pracovných dní
97,80 € / ks s DPH
81,50 € / ks bez DPH