• Mena
Fľaše a hrnčeky

Fľaša na vodu s mäkkým náustkom Medvedík čistotný 240 ml

Popis produktu

Nevylievateľná fľaša na vodu s mäkkým náustkom určená pre deti od šiestich mesiacov.

Je skvelá na doma, na prechádzke aj pri hraní. Umožňuje piť bez rozliatia.

Pohodlné široké rúčky a ergonomický tvar uľahčujú držanie pohára v malých rukách a mäkký silikónový náustok nedráždi jemné ďasná a prvé zúbky dieťatka.

Je veľmi ľahká, čo je veľké plus pri používaní dieťaťom.

Výhodou pohára je aj jeho jednoduché umývanie a špeciálny kryt chrániaci náustok proti nečistotám.

Odolná voči poškodeniu.

Fľašu udržujte vždy čistú. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte všetky rozložené časti (pohár, uzáver, náustok, rúčky, viečko) v teplej vode s jemným čistiacim prostriedkom, zalejte vriacou vodou ale nevarte. Nepoužívajte žiadne dezinfekčné prostriedky. Hrnček je možné umývať v umývačke riadu. Neodporúča sa umývať silikónový náustok v umývačke riadu, pretože umývacie/čistiace prostriedky môžu poškodiť výrobok. Nie je vhodné na použitie v mikrovlnnej rúre.

Malé deti by mali byť kŕmené pod dohľadom dospelých. Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa. POZOR! Výrobok používajte vždy pod dohľadom dospelej osoby. Nepretržité a dlhodobé sanie tekutín môže spôsobiť zubný kaz. Pred kŕmením vždy skontrolujte teplotu jedla. Husté tekutiny (napr. kaše s ovocnými čiastočkami) môžu upchať náustok. Pred každým použitím výrobok skontrolujte. Pri prvých príznakoch poškodenia alebo opotrebovania - vyhoďte.

Pozor! Výrobok nie je hračka. Všetky časti uchovávajte mimo dosahu detí. Vrátane náhradného náustku. Produkt je úplne bez bisfenolu A (0% BPA).

Objem fľaše 240 ml  

Určené pre deti od 6 m