• Mena
Jednofarebné

Koberec EXCELLENCE olivový 240 - 200x250 cm

Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Koberce EXCELLENCE - excelentná kvalita!

 

Očarí Vás svojou kvalitou i farbou!

Koberec EXCELLENCE v tlmených farbách je vynikajúcou voľbou pre každý interiér. Jeho neutrálne farby zaručujú, že sa bude hodiť do akéhokoľvek štýlu a dizajnu miestnosti. Má niekoľko veľkých výhod, ktoré ho robia praktickým a funkčným doplnkom domácnosti.

Čistenie takéhoto koberca je pomerne jednoduché a nenáročné. Na čistenie koberca stačí vysávač a obyčajná mierne navlhčená handrička. Nevzhľadné škvrny od jedla či nápojov sa ľahko odstránia bežnými čistiacimi prostriedkami alebo špeciálnymi čistiacimi práškami pre koberce. Tento typ kobercov nezachytáva toľko prachu, čo je ideálne pre alergikov a deti.  Skvelý bude aj pri použití podlahového vykurovania.

Moderný koberec v tlmených farbách je teda vynikajúcou voľbou pre každého, kto hľadá praktický a zároveň elegantný doplnok do svojho interiéru. Jeho jednoduchá údržba, odolné vlastnosti voči škvrnám a schopnosť hriať ho robia ideálnym spoločníkom pre každú miestnosť v dome.

 

Charakteristika:

▪ celková hrúbka: cca 9 mm
▪ celková hmotnosť: cca 1,7 kg/m2
▪ typ priadze: 100% polypropylén

 - Pre zvýšenie úrovne bezpečnosti a komfortu pri používaní koberca odporúčame použiť protišmykovú podložku. 

 

Je možné vyrobiť prakticky akúkoľvek veľkosť a tvar podľa vašej predlohy (nákresu) - stačí napísať na náš email 

info@kobercelux.sk