• Mena
Detské koberce a podložky

Koberec FUN Africa pre deti, zvieratká, béžový - 280x370 cm

Popis produktu

 Vytvorte svojmu dieťatu pohodlné a bezpečné miesto na hranie s kobercami z kolekcie FUN.  Koberce sú nielen krásnou dekoráciou, ktorá dodáva detskej izbe čaro, ale predovšetkým vytvárajú vďaka svojim mäkkým vláknam bezpečný priestor. Koberce z kolekcie FUN pomôžu vytvoriť bezpečnú a veľmi pohodlnú zónu pre najmenších. Sú vyrobené z mimoriadne mäkkého polypropylénu Soft Friese, ktorý účinne chráni pred studenými podlahami. Tieto koberce sú vyrábané s ohľadom na zdravie najmenších- tento výrobok je bezpečný pre deti, ktoré bojujú s alergiami.

Kolekcia FUN ide trochu nad rámec štandardných, detských dekoracií. Ich dizajn podporuje zábavu a aktivitu. Každé dieťa bude milovať množstvo farieb a krásnych vzorov.

Vlastnosti kobercov z kolekcie FUN:
- Krásny vzor v kombinácii s výraznými farbami zdôrazní detský charakter miestnosti a povzbudí deti k hre a objavovaniu sveta.  
- Pri výrobe použitý Soft Friese polypropylén je veľmi mäkký a odolný materiál. 
- Okrem toho sú úplne bezpečné pre alergikov.  
- Ľahko ich dopasujete do akejkoľvek vnútornej veľkosti.  
- Rozsah veľkostí sa pohybuje od 80 x 150 cm až do 280 x 370 cm. 
- Majú certifikát OEKO-TEX, ktorý potvrdzuje zloženie, ktoré je bezpečné pre ľudí a životné prostredie.    
 Je tiež ideálny na použitie podlahového kúrenia.  Koberce z kolekcie FUN sú dokonalou kombináciou elegancie a pohodlia v detskej edícii. Detská izba bude mať úplne iný, rozprávkový charakter a predovšetkým sa stane veľmi bezpečnou. Koberec FUN-mäkký, teplý a bezpečný. Ideálny pre izbu Vášho dieťaťa!
 
Rozmery:
▪ hrúbka koberca: cca 8 mm
▪ hmotnosť: cca 1,80 kg/m2
▪ druh priadze: 100% Polipropylen Soft Friese
▪ hustota vlasov: 160.000 bodov/m2
▪ krajina pôvodu: Turecko