• Mena
Ostatné

Koberec LIRA E1627 Trojuholníkový vzor, glamour, sivo - zlatý - 120x170 cm

Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Koberce LIRA - nadčasové koberce pre Vaše bývanie

 

Koberce z kolekcie LIRA sa pýšia svojim nadčasovým dizajnom a kvalitou - takže potešia nie len chodidlá, ale i oči.

Dominantnou farbou kolekcie LIRA je šedá v rôznych odtieňoch, ktorá dokonale zapadá do aktuálnych trendov. Zaujímavým riešením je skombinovať sivú so  zlatou alebo striebornou – v závislosti od modelu. Táto úprava je použitá vo viacerých modeloch kolekcie LIRA, vďaka čomu je zvýraznený vzor koberca. Napriek pomerne homogénnej farebnosti sa táto kolekcia vyznačuje veľkou rôznorodosťou dizajnu - od abstraktných vzorov, cez klasickú rozetu až po minimalistické geometrické vzory. Koberce majú vlasy rôznych výšok a štruktúr.

Pri výrobe kobercov sa čoraz častejšie využíva dvojúrovňový vlas, vďaka ktorému nami zvolený vzor získava trojrozmernosť. Prvky vyrobené s použitím lesklých vlákien navyše odrážajú svetlo, čím sa vzhľad koberca mierne líši v závislosti od dennej doby.

 

Charakteristika kobercov LIRA:

- originálny, moderný dizajn zdôraznený minimalistickými farbami v jednotlivých modeloch, prerušovaný odtieňmi zlata alebo striebra

- tri vlasové štruktúry zvýrazňujúce vybraný vzor koberca a dodávajú mu trojrozmernosť

- použitie polypropylénových a polyesterových vlákien - vytvára veľmi trvanlivý a odolný produkt, ktorý si zachováva svoj vzhľad po celé roky

- vlasy s výškou cca 10 mm sú praktické pri každodennom používaní

- majú certifikát OEKO-TEX, zaručujúci bezpečnosť pre užívateľov a životné prostredie

- možno použiť s podlahovým vykurovaním

 

▪ výška vlasu: 10 mm
▪ celková hmotnosť: cca 1,60 kg/m2 (hmotnosť sa môže líšiť v závislosti od vzoru)
▪ typ priadze: Polypropylén + Polyester

 

Napriek svojmu modernému charakteru budú koberce LIRA dobre fungovať aj v klasických aranžmánoch, ktoré zdôrazňujú eleganciu miestnosti, ako je obývacia izba, jedáleň alebo spálňa.