• Mena
Vnímavé hračky

Magnetické puzzle 4v1

Výrobca: Taf Toys

Popis produktu

Originálnu magnetickú hru tvorí hracia podložka, ilustrované okrúhle kartičky, magnetické okrúhle kartičky a magnetický chytač. Hra je ideálna pre spoločné hranie dieťaťa s rodičmi, prinesie vám veľa spoločnej zábavy a zároveň vám umožní učiť dieťa zábavnou formou rozpoznávať zvieratká, farby, tvary aj čísla.

Hra ponúka rôzne spôsoby použitia podľa vývojových štádií dieťaťa:

  • od 12 mesiacov: Umiestnite na hraciu podložku kartičky s obrázkami zvieratiek alebo ovocia, zakryte ich magnetickými kartičkami a nechajte dieťa, aby ich odkrývalo pomocou magnetického chytača a spoločne ich poznávajte a pomenovávajte.
  • od 18 mesiacov: Požiadajte dieťa, aby našlo konkrétnu farbu a odkrylo obrázok pod ňou umiestnený pomocou magnetického chytača.
  • od 24 mesiacov: Precvičujte pamäť dieťaťa hľadaním konkrétneho obrázku, ktorý ste spoločne ukryli pod magnetickú kartičku.
  • od 36 mesiacov: Na hranie použite kartičky s číslami a tvarmi, dieťa sa pri ich odkrývaní bude zábavnou formou učiť poznávať farby, veľkosti, názvy geometrických tvarov a neskôr aj číslice.

Hra rozvíja jemnú motoriku dieťaťa, kognitívne zručnosti aj koordináciu ruka - oko. Oddelenie kartičky od chytača učí dieťa koordináciu používania oboch rúk.

Hra obsahuje hraciu podložku, magnetický chytač, 5 magnetických okrúhlych kartičiek a 10 obojstranných okrúhlych kartičiek s ilustráciami.

Rozmery: 23 x 23 cm

Vhodné pre deti od 18 mesiacov.