• Mena
120x60

Matrac BABY CLASSIC pena/latex - Rozmer 80x190

Popis produktu

Model BABY CLASSIC bol vytvorený na podporu správneho vývoja dieťaťa počas spánku.
Základom matraca je polyuretánová pena T25 so zvýšenou odolnosťou a dobrou priedušnosťou.
Poskytuje skvelú tepelnú izoláciu.
Matrac bol obohatený o vrstvu perforovaného latexu, ktorá sa prispôsobuje tvaru tela a poskytuje dostatočné vetranie počas spánku.
Použitý latex má vysoké antiseptické vlastnosti, vďaka čomu chráni pred množením plesní a mikroorganizmov.
 
Zloženie matraca
 
Piktogram pianka LATEKSOWA
 
LATEX
Má široké spektrum antialergických vlastností vďaka obmedzenému rastu plesní, roztočov a húb. Latex sa vyznačuje vysokou pružnosťou, je trvanlivou a opotrebiteľnou surovinou, takže je možné ho používať dlhé roky bez viditeľných zmien jeho štruktúry a vlastností. Vrstva perforovaného latexu sa prispôsobí tvaru tela a zaistí efektívne vetranie počas spánku. Zakaždým, keď sa otočíte alebo sa pohnete, latexová vrstva sa stlačí a roztiahne, čo spôsobí, že vnútorné kanály transportujú vzduch. 
 
Piktogram PIANKA POLIURETANOWA
POLYURETÁNOVÁ PENA 
Pena so zvýšenou odolnosťou a dobrou priedušnosťou, ktorá poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu. Nedeformuje sa, vďaka čomu je matrac veľmi pohodlný a zaručuje komfort spánku. Kvalitná pena poskytuje veľmi dobrú oporu chrbtici. Dobre absorbuje pohyb druhej osoby, takže je skvelým riešením pre páry a pre deti, ktorých kostrový systém je veľmi jemný.
 
Špecifikácia:
tvrdosť: H2 stredne mäkká; H3 stredne tvrdá, hrúbka: 8 cm.
Zloženie: Perforovaný latex: 2 cm, polyuretánová pena T25: 5 cm, Obal: 1 cm.
 
Poťah: Antialergický s membránovou štruktúrou.
Vyrobený z najkvalitnejších hypoalergénnych materiálov prvej kvality, zaisťujúcich mimoriadnu jemnosť, sviežosť a mimoriadny komfort a spokojnosť s jeho používaním.
Farby materiálov použitých pri výrobe matraca sa môžu líšiť od vyobrazených na fotografii pri zachovaní ich vlastností. Materiály používané pri výrobe matracov sú rôzne druhy polyuretánových pien, latexy, visco atď., jedná sa o výrobky s vysokým koeficientom stlačiteľnosti a elasticity, preto si ako výrobca vyhradzujeme právo na negatívnu a pozitívnu toleranciu +/- 2 % na šírku a dĺžku matraca a + /- 1 cm na jeho výšku.