• Mena
120x60

Matrac PADVA - Rozmer 60x120

Popis produktu

Penový matrac PADWA
Model PADWA odporúčame najmä deťom a tínedžerom, ktorí sa chcú okrem pohodlného odpočinku postarať aj o svoju chrbticu a správnu polohu tela pri spánku. Je vyrobený z kombinácie zónovanej, vysoko flexibilnej HR peny a T25 polyuretánovej peny so zvýšenou odolnosťou. Okrem týchto dvoch druhov pien obsahuje matrac po celej dĺžke matraca vrstvu prírodnej pohánky prešívanej do látky. Pohánková vložka má liečivé vlastnosti a zaisťuje správnu ventiláciu matraca. Taníny obsiahnuté v pohánkových šupkách zabraňujú rozvoju roztočov a baktérií v matraci a na povrchu pokožky.
Matrac má certifikát OEKO-TEX® v triede I.
Ide o najvyššiu triedu spomedzi štyroch produktových tried certifikátu Oeko-Tex® Standard 100. To znamená, že kupujúci produktu označeného týmto certifikátom si môže byť istý, že suroviny, z ktorých bol tento model vyrobený (peny, lepidlá, poťahový materiál, zips, švy) ) spĺňajú najvyššie a najprísnejšie štandardy certifikátu Oeko-Tex® Standard pre výrobky používané deťmi
Poťah Aloe Vera
Prešívaný poťah ALOE má antialergické a antibakteriálne vlastnosti. Je vyrobený zo špecializovaného vlákna. Navyše je nasiaknutý výťažkom z listov aloe, ktorý podporuje krvný obeh a je šetrný k pokožke. Dodatočne chráni pred nadmerným vývojom roztočov. A vďaka svojim tepelným vlastnostiam dokonale prepúšťa vzduch. Je ideálny pre interiéry s dobrým slnečným žiarením, pretože má vlastnosti pohlcujúce UV žiarenie. Zips umožňuje jednoduché sťahovanie a pranie poťahu.
Zloženie: 100% polyester s extraktom z listov aloe.
Vlastnosti: antialergický, vzdušný, jemný na dotyk, odolný voči špine, naťahovaniu, dobre odvetráva, možno prať na 30°C.
Poťah s aktívnou probiotickou technológiou Purotex®, ktorá bojuje proti roztočom z domáceho prachu.
 
Zloženie matraca
 
Piktogram PIANKA WYSOKO-ELASTYCZNA HR H30
 
VYSOKO ELASTICKÁ PENA HR H30
Vyrobená z miliónov bublín zaisťuje, že sa matrac dokonale prispôsobí tvaru tela, pričom zostane extrémne ľahký. Vyznačuje sa zvýšenou flexibilitou, čo výrazne zvyšuje komfort používania a predlžuje jej životnosť. Tento materiál je mimoriadne odolný a odolný voči deformácii. Ďalšou výhodou HR peny je jej porézna štruktúra, ktorá zaisťuje vynikajúcu cirkuláciu vzduchu, čo zabraňuje rozvoju húb a plesní.
PIANKA POLIURETANOWA Piktogram
 
POLYURETÁNOVÁ PENA
Doplnkovou výplňou matraca je kvalitná pena. Táto pena je vysoko odolná voči deformácii a pokrčeniu. Poskytuje dostatočné odpruženie postavy, má priedušnú štruktúru, je flexibilný a pružný.
PIANKA POLIURETANOWA Piktogram
 
6 cm POLYURETÁNOVÁ PENA
Doplnkovou výplňou matraca je kvalitná pena. Táto pena je vysoko odolná voči deformácii a pokrčeniu. Poskytuje dostatočné odpruženie postavy, má priedušnú štruktúru, je flexibilný a pružný.
Piktogram WKŁAD GRYCZANY do materaca
 
POHÁNKOVÁ VLOŽKA
Vrstva prírodných pohánkových šupiek, uzavretá v prešívaných, špeciálne vybraných zónach. Má antibakteriálne a antidekubitné vlastnosti, predchádza defektom chrbtice a pomáha liečiť už existujúce. Taníny obsiahnuté v pohánkových šupkách zabraňujú rozvoju roztočov a baktérií v matraci a na povrchu pokožky.
 
Špecifikácia
    tvrdosť:  H3 stredne tvrdá
    hrúbka:  16 cm
    Typ matraca: Pena/ S pohánkou
 
Zloženie
    Polyuretánová pena T25: 6 cm
    HR pena: 6 cm
    pohánka: 2 cm
    Polyuretánová pena T25: 2 cm
 
Farby materiálov použitých pri výrobe matraca sa môžu líšiť od vyobrazených na fotografii pri zachovaní ich vlastností.
Materiály používané pri výrobe matracov sú rôzne druhy polyuretánových pien, latexy, visco atď., jedná sa o výrobky s vysokým koeficientom stlačiteľnosti a elasticity, preto si ako výrobca vyhradzujeme právo na negatívnu a pozitívnu toleranciu +/- 2 % na šírku a dĺžku matraca a + /- 1 cm na jeho výšku.