• Mena
120x60

Matrac BABY COCO pena/kokos - Rozmer 80x160

Popis produktu

BABY COCO penový matrac
Jadrom tohot matraca je polyuretánová pena T25. Ide o materiál, ktorý sa nedeformuje, vďaka čomu je matrac veľmi pohodlný a zaisťuje komfort spánku. Kvalitná pena poskytuje veľmi dobrú oporu chrbtici. Je vybavený kokosovou podložkou, ktorá matrac vytvrdzuje bez toho, aby ho pripravila o elasticitu. Klimatizačná vláknitá vrstva zvyšuje prúdenie vzduchu a dodatočne ohrieva matrac. Odporúčané pre deti.
Matrac má certifikát OEKO-TEX® v triede I.
Ide o najvyššiu triedu spomedzi štyroch produktových tried certifikátu Oeko-Tex® Standard 100. To znamená, že kupujúci produktu označeného týmto certifikátom si môže byť istý, že suroviny, z ktorých bol tento model vyrobený (peny, lepidlá, poťahový materiál, zips, švy) ) spĺňajú najvyššie a najprísnejšie štandardy certifikátu Oeko-Tex® Standard pre výrobky používané deťmi.
 

POLYURETÁNOVÁ PENA

Piktogram PIANKA POLIURETANOWA

Pena so zvýšenou odolnosťou a dobrou priedušnosťou, ktorá poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu. Nedeformuje sa, vďaka čomu je matrac veľmi pohodlný a zaručuje komfort spánku. Kvalitná pena poskytuje veľmi dobrú oporu chrbtici. Dobre absorbuje pohyb druhej osoby, takže je skvelým riešením pre páry a pre deti, ktorých kostrový systém je veľmi jemný.

 

KOKOSOVÁ VLOŽKA do matraca

Piktogram WKŁAD KOKOSOWY do materaca
 

 Je to prírodná, 100% ekologická surovina, získaná z kokosových škrupín. Kokosové vlákna sú ľahké a vzdušné, ako aj veľmi odolné a pružné, odolné voči vlhkosti a deformácii. Zlepšujú cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca, čím zabraňujú nadmernému poteniu. Kokos má tiež antialergické vlastnosti a zabraňuje rastu plesní a roztočov. Odporúča sa najmä zákazníkom, ktorí preferujú tvrdšie matrace.

 

KLIMATIZAČNÉ VLÁKNO na matraci

Piktogram WŁÓKNO KLIMATYZUJĄCE  do materaca
 

KLIMATIZAČNÉ VLÁKNO Nadýchaná syntetická netkaná textília, ktorá naďalej transportuje vzduch a dodatočne ohrieva matrac

 

 

Farby materiálov použitých pri výrobe matraca sa môžu líšiť od vyobrazených na fotografii pri zachovaní ich vlastností. Materiály používané pri výrobe matracov sú rôzne druhy polyuretánových pien, latexy, visco atď., jedná sa o výrobky s vysokým koeficientom stlačiteľnosti a elasticity, preto si ako výrobca vyhradzujeme právo na negatívnu a pozitívnu toleranciu +/- 2 % na šírku a dĺžku matraca a + /- 1 cm na jeho výšku.
 
 
Špecifikácia matraca
tvrdosť: H2 stredne mäkký H3 stredne tvrdý
hrúbka: 8 cm
Polyuretánová pena T25: 6 cm
Poťah: 1 cm
Kokosová vložka: 1 cm

Podobné produkty

do 10 pracovných dní
Detská posteľ Tomi
do 10 pracovných dní
248,40 € / ks s DPH
207 € / ks bez DPH
 
-3%
do 14 pracovných dní
Plachta/ prestieradlo s gumičkou, rozmer 80 x 160 cm
do 14 pracovných dní
19,50 €
19 € / ks s DPH
15,83 € / ks bez DPH
 
do 4-7 pracovných dní
Koberec PETIT MEDVEDÍK,  krémový
do 4-7 pracovných dní
260,88 € / ks s DPH
217,40 € / ks bez DPH