• Mena
Detské LED lampy

Medvedík Cream

Výrobca: Moonie
Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Moonie medvedík s nočným svetlom a relaxačnými zvukmi pomáha bábätku upokojiť sa a ľahšie zaspať. Upokojujúce zvuky pripomínajú dieťaťu prostredie v maternici mamičky pred jeho narodením. Medvedík ponúka päť prírodných relaxačných zvukov (lono matky, vietor, lesný potok, morské vlny, dážď) a uspávanku, zloženú špeciálne pre novorodencov.

Bruško medvedíka svieti a slúži ako nočné svetlo s výberom siedmich farieb svietenia. Jemné svetlo pomáha dieťaťu cítiť sa v postieľke bezpečne. Svetlo je možné zapnúť aj bez zvukov a nechať ho svietiť po celú noc. Medvedík sa pri svietení nijako nezahrieva a je pre dieťa úplne bezpečný.

Inteligentný senzor aktivuje zvuk a svetlo, keď dieťa začne plakať. Hračka potom prehráva relaxačné zvuky a jemne svieti po dobu 30 minút.

Hračka sa dobíja s pomocou USB kábla, na plné nabitie potrebuje 3 hodiny. Plne nabitá batéria vydrží až 8 hodín nepretržitej prevádzky so zapnutým svetlom a zvukom. USB kábel je súčasťou balenia.

Po vybratí zvukového a svietiaceho modulu môžete hračku prať v práčke.

Moonie medvedík je vyrobený z najkvalitnejších, certifikovaných a bezpečných materiálov pre deti. Hračka bola testovaná švajčiarskym laboratóriom SGS a je v súlade so smernicou 2009/48/ES o bezpečnosti hračiek.

Všetky materiály, z ktorých je zajačik MOONIE vyrobený, sú certifikované OEKO-TEX a sú super jemné a príjemné na dotyk.

Rozmery: 28 x 16 x 10,5 cm

Vhodné pre deti od narodenia.