• Mena
Koberce

Moderný MEFE koberec B401, tmavo-sivý - 120x170 cm

Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Výber správneho koberca pre domáce interiéry obvykle nie je ľahká úloha. Moderná kolekcia kobercov MEFE, ktorá svojou kvalitou splňuje očakávania i tých najnáročnejších zákazníkov. 

Kolekcia kobercov MEFE sa dá úspešne použiť vo viacerých miestnostiach. Veľkosť si môžete lubovolne voliť, v ponuke máme rozmery od 80x150 cm do 280x370 cm. Takéto riešenie znamená, že koberec môže byť umiestnený, ako v obývacej izbe, tak ako menší koberec v inej izbe alebo v chodbe.

Moderné interiéry niekedy vyžadujú použitie neštandartného tvaru koberca. Aby sme splnili Vaše očakávania, naša ponuka zahrnuje niekoľko okrúhlych vzorov s priemerom 100, 120, 160 a 200 cm,čo bude perfektným doplnkom i tých najnáročnejších usporiadaní.

Kolekcia kobercov MEFE je vyrobená z 100% polypropylénu, čo je jeden z najpopulárnejších kobercových materiálov. Dôležitou vlastnosťou kobercov z polypropylénu je, že neabsorbujú vlhkosť a veľmi veľa prachu, to je dobré pre astmatikov, ako aj pre deti, staršie osoby a ľudí s alergiemi. Naše koberce MEFE sa ľahko udržujú. Ponúkame tiež behúne v šírke od 70 cm do 200 cm.

▪ hrúbka koberca: 8 mm a 13 mm

▪ hmotnosť: mezi 1,50 - 2,0 kg/m2 ( hmotnosť závisí na vzoru koberca )

▪ druh priadze: Polypropylen + Polyester Shrink