• Mena
Odsávačky materského mlieka

Obklad na prsia

Popis produktu

Obklady na prsia s čerešňovými kôstkami sú produktom vytvoreným z dôvodu záujmu o blaho ženy počas dojčenia.

Vyrobené zo 100% ekologických a bezpečných materiálov.

Obklady môžu byť použité studené alebo teplé, v závislosti od vašich potrieb.

Použitie v teple:  Pomáhajú odblokovať upchaté mliekovody a prinášajú úľavu v prípade mastitídy, ako aj opuchnutých a pretekajúcich prsníkov. Mali by sa použiť bezprostredne pred kŕmením, aby sa uľahčil tok mlieka. Môžu sa použiť aj pred alebo počas odsávania na skrátenie času odsávania stimuláciou rýchlejšieho toku mlieka.
Spôsob prípravy:  
- mikrovlnná rúra: na platňu rúry položte obklad (1 kus) bez krytu. Nastavte čas podľa výkonu rúry (1200 W - 20 sekúnd);
- rúra: obklad bez krytu(1 ks) vložíme do čistej žiaruvzdornej nádoby v strednej časti rúry a zohrievame cca 5 minút. pri teplote 130 stupňov;
- radiátor:  položte na čistý teplý radiátor a nechajte, kým nedosiahne požadovanú teplotu. DÔLEŽITÉ: Snímateľný, prateľný poťah.
 
Použitie za studena:  Prinášajú úľavu boľavým a opuchnutým prsníkom v dôsledku pretečenia alebo mastitídy.
Spôsob prípravy: obklad vložíme do mrazničky (bez pokrievky, v zapečatenej nádobe alebo vrecúšku, aby nepremokol a nenasal vlhkosťou) aspoň na 2 hodiny. Pred aplikáciou na prsia by sa obklad mal umiestniť do krytov.

POZOR! Výrobok len na vonkajšie použitie – nepoužívajte na iné účely, ako sú uvedené vyššie. Používajte maximálne 20 minút. Poťah je možné prať ručne alebo v pračke pri maximálnej teplote 40 stupňov. Nikdy neumývajte ani neperte jadro so semenami. Nikdy nezohrievajte vložku s krytom. Nepoužívať u detí.

Výrobok nie je hračka - obsahuje malé časti, ktoré môže dieťa prehltnúť. Akumulátory by sa nemali zahrievať dlhšie, ako odporúča výrobca. Zahrievanie v rozpore s pokynmi ich môže poškodiť. Pred použitím vždy skontrolujte teplotu obkladov. Nadmerné zahrievanie alebo príliš dlhá aplikácia môže viesť k zraneniu osôb. Nepoužívajte na citlivú pokožku alebo otvorené rany. Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Nezaspávajte s obkladmi. Ak pociťujete silnú, pretrvávajúcu bolesť, kontaktujte svojho lekára. Pred každým použitím skontrolujte výrobok, či nie je poškodený. Ak je kazeta opotrebovaná/špinavá, vymeňte ju za novú.