• Mena
Ostatné

Okrúhly koberec FUN Napkin - negru - kruh 120 cm

Popis produktu

Zmeňte svoju obývaciu izbu kobercami z kolekcie FUN. Vieme, že vybrať si ten správny koberec je ťažké, ale nie je to nemožné. Predstavujeme krásny, moderný FUN koberec, ktorý svojím spracovaním spľňa očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Svoje uplatnenie úspešne nájde v obývacej izbe, spálni a dokonca aj na chodbe alebo v šatni. Zábavné koberce sú dokonalým doplnkom takmer každého interiéru. Jemný vzor sa vkomponuje s klasickými aj modernejšími aranžmánmi, čo im dodá ľahkosť. Veľmi husto tkané vlákna koberca sú odolné voči hneteniu - častému používaniu koberca alebo postavenie ľahkého nábytku na koberci neovplyvní jeho vzhľad. Bude tiež fungovať ako izolácia podlahy počas detských hier - husté vlákna vytvárajú "bariéru" pre nečistoty a malé komponenty hračiek. Udržiavanie čistoty tiež nebude problematické, postačí len systematické vysávanie a koberec Poteší Vá svojím bezchybným vzhľadom každý deň.

Charakteristické vlastnosti koberca FUN:
- Krásne farby v kombinácii so vzorom pripomínajúcim vyšívané obrúsky dodá ľahkosť a útulnú atmosféru v miestnosti.
- Polypropylén Soft Friese používaný pri výrobe je veľmi mäkký a odolný materiál. Okrem toho je úplne bezpečný pre alergikov a deti.
- Je k dispozícii v tvare kruhu s priemerom od 100 cm do 200 cm, takže zvolený model môžeme ľahko prispôsobiť akémukoľvek interiéru.
- Je OEKO-TEX certifikovaný, čo potvrdzuje bezpečnosť pre ľudí a životné prostredie.
- Je tiež ideálny pre podlahové vykurovanie.
Zábavná kolekcia určite poteší každého milovníka krásnych dekorácií.Nadčasový dizajn zdôrazní charakter každého interiéru, od klasického až po moderný. Pozrite sa, ako veľmi zábavný koberec zmení výzdobu Vášho domova!
Rozmery:
▪ hrúbka koberca: cca 8 mm
▪ hmotnosť: cca 1,80 kg/m2
▪ druh priadze: 100% Polipropylen Soft Friese
▪ hustota vlasov: 160.000 bodov/m2