• Mena
Písacie stoly a stoličky

Otočný stojan na notebook

Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Stojan na notebook je nenahraditeľným doplnkom pre každého, kto pracuje alebo trávi dlhé hodiny pred počítačom.

Stojan je nielen funkčným riešením, ale aj elegantným doplnkom pracovného stola. Stojan poskytuje pohodlie pri používaní notebooku, keď nie je dostatok miesta na pracovnej doske, najmä keď je potrebné použiť ďalšie obrazovky, je ideálny do kancelárie, na doma a dokonca aj na cestách.

Pevná konštrukcia vyrobená z hliníka zaručuje stabilitu a odolnosť, čo pomáha predchádzať vibráciám a otrasom pri práci alebo hraní na notebooku. Rameno stojana je možné otáčať, čo umožňuje ešte lepšie nastavenie polohy obrazovky. Jeho moderný dizajn a zaujímavá forma robia zo stojana okrem funkčnosti aj atraktívny doplnok, ktorý dokonale zapadne do interiéru kancelárie.

Vďaka špeciálnym otvorom umiestneným na doske pre umiestnenie notebooku je pod ním zabezpečené voľné prúdenie vzduchu, čo pomáha udržiavať optimálnu teplotu zariadenia a zabraňuje jeho prehrievaniu.

Je kompatibilný s väčšinou modelov notebookov s uhlopriečkou 11-17 palcov, čo z neho robí všestranné riešenie pre používateľov rôznych zariadení.

Stojan dobre poslúži aj pre tablety a iPady a poskytne ideálne miesto na ich odloženie, napríklad pri sledovaní filmov.


ŠPECIFIKÁCIA
Pre notebooky s uhlopriečkou obrazovky: 11-17"
Rozmery: 22 x 25 x 18,5 x 23,5 cm
Maximálna nosnosť: 10 kg
Nastavenie: plná výška a nastavenie sklonu
Materiál: hliník
Možnosť montáže: Áno
Výrobca: ModernHome
Otočný - 360°
Umožňuje vám nastaviť obrazovku do správnej polohy pre vašu chrbticu
Pomáha pri práci s viacerými monitormi
Úplné nastavenie uhla sklonu a výšky
Protišmykové gumené prvky