• Mena
140x70

Penový matrac ADRIANO - 90 x 200

Popis produktu

Penový matrac Adriano
 
Penový matrac Adriano je produkt navrhnutý a vytvorený s ohľadom na tých najmenších. Penové matrace sú pre deti oveľa lepšou voľbou ako iné typy. petože sa najlepšie vedia prispôsobiť stále sa vyvíjajúcemu telu dieťatka. 
 
Výber pien v matraci Adriano
 
Penový matrac Adriano je vyrobený z 3 rôznych druhov moderných pien, aby poskytoval maximálnu oporu chrbtici každého batoľaťa. Prvou je vysoko elastická pena HR H30. Pena má bublinkovú štruktúru, vďaka čomu sa dokonale prispôsobí postave dieťaťa spiaceho na matraci. Bublinky pod jeho váhou nielen rafinovane ustupujú, ale zároveň zabezpečujú vzdušnosť matraca, čo sa premieta do jeho jedinečných antialergických vlastností. Doplnkovou výplňou je polyuretánová pena, ktorá dodáva matracu pružnosť a zvyšuje jeho odolnosť proti trvalej deformácii. Najdôležitejšou prednosťou matraca Adriano je však nepochybne tretia pena použitá pri jeho výrobe: profilovaná, vysoko elastická R44. Jeho profilovaný povrch plní podobnú funkciu ako už spomínaný zónový výber pružín v matracoch pre dospelých. Pena R44 rozdeľuje matrac na 7 zón, dokonale reaguje na tlak jednotlivých častí tela dieťaťa, prispôsobuje sa jeho potrebám bez ohľadu na vek a váhu. Profilovanie spôsobuje, že pena reaguje jemnejšie na tlak ľahkých častí tela (napr. hlava) a silnejšie na tlak ťažších častí (napr. boky alebo ramená dieťaťa). Matrac tak získava ortopedické vlastnosti.
 
Certifikát Oeko-Tex: Standard 100
 
Penový matrac Adriano spĺňa certifikát Oeko-Tex standard 100, teda spĺňa najprísnejšie požiadavky na výrobky určené pre deti. Ide o výrobok s antialergickými a ortopedickými vlastnosťami a všetky jeho komponenty a suroviny použité pri výrobe zostávajú pre bábätko 100% bezpečné. Výberom penového matraca Adriano získavate najvyššiu možnú kvalitu tohto typu produktu.
 
Dostupné veľkosti penového matraca Adriano
Penový matrac Adriano 70 x 140 cm,
Penový matrac Adriano 70 x 160 cm,
Penový matrac Adriano 80 x 160 cm,
Penový matrac Adriano 80 x 180 cm,
Penový matrac Adriano 80 x 190 cm,
Penový matrac Adriano 80 x 200 cm,
Penový matrac Adriano 90 x 160 cm,
Penový matrac Adriano 90 x 180 cm,
Penový matrac Adriano 90 x 190 cm,
Penový matrac Adriano 90 x 200 cm.
 
Matrac má certifikát OEKO-TEX® v triede I.
 
Poťah na matrac Aloe Vera
Prešívaný poťah ALOE má antialergické a antibakteriálne vlastnosti. Je vyrobený zo špecializovaného vlákna. Navyše je nasiaknutý výťažkom z listov aloe, ktorý podporuje krvný obeh a je šetrný k pokožke. Dodatočne chráni pred nadmerným vývojom roztočov. A vďaka svojim tepelným vlastnostiam dokonale prepúšťa vzduch. Je ideálny pre interiéry s dobrým slnečným žiarením, pretože má vlastnosti pohlcujúce UV žiarenie. Zips umožňuje jednoduché sťahovanie a pranie poťahu.
Zloženie: 100% polyester s extraktom z listov aloe.
Vlastnosti: antialergický, vzdušný, jemný na dotyk, odolný voči špine, naťahovaniu, dobre odvetráva, možno prať na 30°C. Poťah s aktívnou probiotickou technológiou Purotex®, ktorá bojuje proti roztočom z domáceho prachu.
 
Zloženie matraca
 • Piktogram PIANKA WYSOKO-ELASTYCZNA HR H30
   VYSOKO ELASTICKÁ PENA HR H30 VYSOKO ELASTICKÁ PENA HR H30
  Vyrobená z miliónov bublín zaisťuje, že sa matrac dokonale prispôsobí tvaru tela, pričom zostane extrémne ľahký. Vyznačuje sa zvýšenou flexibilitou, čo výrazne zvyšuje komfort používania a predlžuje jej životnosť. Tento materiál je mimoriadne odolný voči deformácii. Ďalšou výhodou HR peny je jej porézna štruktúra, ktorá zaisťuje výbornú cirkuláciu vzduchu, čo zabraňuje rozvoju húb a plesní.
 • PIANKA POLIURETANOWA Piktogram
  POLYURETÁNOVÁ PENA 
  Doplnkovou výplňou matraca je kvalitná pena. Táto pena je vysoko odolná voči deformácii a pokrčeniu. Poskytuje dostatočné odpruženie postavy, má priedušnú štruktúru, je flexibilná a pružná.
 • Piktogram PROFILOWANA PIANKA WYSOKO-ELASTYCZNA R44

  PROFILOVANÁ VYSOKO ELASTICKÁ PENA R44

  Profilovaný povrch rozdeľuje matrac na 7 zón, čím zabezpečuje dokonalé prispôsobenie matraca tvaru tela. HR pena sa vyznačuje zvýšenou pružnosťou, čo výrazne zvyšuje komfort používania a predlžuje jej životnosť. Tento materiál je mimoriadne odolný a odolný voči deformácii. Ďalšou výhodou HR peny je jej porézna štruktúra, ktorá zaisťuje výbornú cirkuláciu vzduchu, čo zabraňuje rozvoju húb a plesní.

Podobné produkty

do 14 pracovných dní
NOVINKA
Bavlnená posteľná bielizeň Elegant, krémová
do 14 pracovných dní
46 € / ks s DPH
38,33 € / ks bez DPH