• Mena
120x60

Matrac BABY CARE pena/ pohánka - Rozmer 70x120

Popis produktu

Matrac BABY CARE je model venovaný tým najmenším, od prvých dní života. V tomto modeli je jadrom matraca polyuretánová pena T25. Ide o materiál, ktorý sa nedeformuje, vďaka čomu je matrac veľmi pohodlný a zaručuje pohodlný spánok. Kvalitná pena poskytuje veľmi dobrú oporu chrbtici. Jeho tvrdosť bola zvolená tak, aby zabezpečila jednoduchú zmenu polohy. Použitá vrstva prírodných pohánkových šupiek má zdraviu prospešné vlastnosti a zabraňuje preležaninám a defektom chrbtice. Matrac má certifikát OEKO-TEX® v triede I.
 
Zloženie matraca
Piktogram PIANKA POLIURETANOWA
POLYURETÁNOVÁ PENA
Pena so zvýšenou odolnosťou a dobrou priedušnosťou, ktorá poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu. Nedeformuje sa, vďaka čomu je matrac veľmi pohodlný a zaručuje komfort spánku. Kvalitná pena poskytuje veľmi dobrú oporu chrbtici. Dobre absorbuje pohyb druhej osoby, takže je skvelým riešením pre páry a pre deti, ktorých kostrový systém je veľmi jemný.
 
Piktogram WKŁAD GRYCZANY do materaca
POHÁNKOVÁ VLOŽKA
Vrstva prírodných pohánkových šupiek, uzavretá v prešívaných, špeciálne vybraných zónach. Má antibakteriálne a antidekubitné vlastnosti, predchádza defektom chrbtice a pomáha liečiť už existujúce. Taníny obsiahnuté v pohánkových šupkách zabraňujú rozvoju roztočov a baktérií v matraci a na povrchu pokožky.
 
Špecifikácia matraca
tvrdosť: H2 stredne mäkká
hrúbka: 8 cm
Typ matraca: Pena S pohánkou
Zloženie pohánka: 2 cm
Polyuretánová pena T25: 6 cm
 
Farby materiálov použitých pri výrobe matraca sa môžu líšiť od vyobrazených na fotografii pri zachovaní ich vlastností. Materiály používané pri výrobe matracov sú rôzne druhy polyuretánových pien, latexy, visco atď., jedná sa o výrobky s vysokým koeficientom stlačiteľnosti a elasticity, preto si ako výrobca vyhradzujeme právo na negatívnu a pozitívnu toleranciu +/- 2 % na šírku a dĺžku matraca a + /- 1 cm na jeho výšku.