• Mena
Detské Matrace

Penový matrac BRESSO MAX - Rozmer 160x200

Popis produktu

Penový matrac BRESSO MAX
BRESSO MAX je stredne tvrdý matrac, vyrobený z polyuretánovej peny T25, so zvýšenou odolnosťou. Pena sa nedeformuje, vďaka čomu je matrac veľmi pohodlný a zaručuje vysoký komfort spánku. Ďalšou výhodou je pribalený hypoalergénny poťah so všitým zipsom, ktorý uľahčuje udržiavanie jeho hygieny.
Matrac má certifikát OEKO-TEX®
 
Pokrowiec PREMIUM JERSEY - zbliżenie
 
PREMIUM JERSEY poťah
Prešívaný poťah je vyrobený z najkvalitnejších, prvotriednych hypoalergénnych materiálov, ktoré Vám pomôžu predĺžiť životnosť Vášho matraca, zaistia výnimočnú mäkkosť, sviežosť a mimoriadny komfort a spokojnosť z jeho používania. Štruktúra materiálu, z ktorého je poťah vyrobený, zaisťuje dostatočné vetranie a správne prúdenie vzduchu v matraci. Má všitý zips, vďaka čomu je snímateľný a prateľný.
Zloženie: Polyester 100%
Vlastnosti: antialergická, vzdušná, jemná na dotyk, odolná voči špine, naťahovaniu, dobre odvetráva, možno prať na 30°C
Kryt s aktívnou probiotickou technológiou Purotex®, ktorá bojuje proti roztočom z domáceho prachu. 
 
 
Piktogram PIANKA POLIURETANOWA
 
POLYURETÁNOVÁ PENA
Pena so zvýšenou odolnosťou a dobrou priedušnosťou, ktorá poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu. Nedeformuje sa, vďaka čomu je matrac veľmi pohodlný a zaručuje komfort spánku. Kvalitná pena poskytuje veľmi dobrú oporu chrbtici. Dobre absorbuje pohyb druhej osoby, takže je skvelým riešením pre páry a pre deti, ktorých kostrový systém je veľmi jemný.
 
Špecifikácia
    tvrdosť:  H3 stredne tvrdá
    hrúbka:   15 cm
Zloženie
    Polyuretánová pena T25: 14 cm
    Poťah: 1 cm
 
Farby materiálov použitých pri výrobe matraca sa môžu líšiť od vyobrazených na fotografii pri zachovaní ich vlastností.
Materiály používané pri výrobe matracov sú rôzne druhy polyuretánových pien, latexy, visco atď., jedná sa o výrobky s vysokým koeficientom stlačiteľnosti a elasticity, preto si ako výrobca vyhradzujeme právo na negatívnu a pozitívnu toleranciu +/- 2 % na šírku a dĺžku matraca a + /- 1 cm na jeho výšku.