• Mena
Penové podložky na hranie

Podložka na hranie Štvorec, sivý

Výrobca: Meow

Popis produktu

Penová podložka v tvare štvorca
Funguje perfektne pre dieťa, ktoré sa začína pripravovať na výučbu chôdze, dokáže sa bez problémov udržiavať polohu v sede, otáčať sa zo strany na stranu, plaziť sa alebo ležať na bruchu.
Staršie deti tiež využijú túto podložku.
 
Načo slúži podložka?
Existuje mnoho použití detskej podložky, čo je jej hlavná výhoda.
Podložka, ktorú prezentujeme v našom obchode, bude fungovať ako koberec, môže byť umiestnená pod stan teepee alebo baldachýn a tiež tvoriť neoddeliteľnú súčasť suchého bazénu.
Mäkká podložka položená pod suchým bazénom bude nielen dobre vyzerať, ale tiež tlmí možný pád batoľa a izoluje ho od studenej podlahy.
Rozpestrieť ho môžte na záhrade, na terase alebo na pláži a vytvorí ideálne miesto na zábavu a odpočinok.
Vďaka sklopnej funkcii ju v závislosti od tvaru môžeme umiestniť do rohu miestnosti alebo ju podoprieť o stenu, vďaka čomu môžeme získať sedadlo s operadlom, gaučom alebo pohodlným kreslom.
 
Detské podložky, ktoré sú k dispozícii v sortimente nášho obchodu, sa vyznačujú jedinečným dizajnom a rôznymi farbami a vzormi, ktoré im umožňujú vyrovnať aj najnáročnejšiu dekoráciu detskej izby. Starostlivé spracovanie a pútavý vzhľad sú, okrem bezpečnostných a funkčných hodnôt, najdôležitejšími aspektmi, ktoré sa pri navrhovaní zohľadňujú.
 
Špecifikácie:
Rozmery podložky: zložená 60 x 60 x 20 cm , po rozložení 120 x 120 cm
Poťah, t.j. vonkajšia tkanina podožky, je vyrobená zo 77% bavlny a 23% polyesteru a je certifikovaná ako bezpečná pre deti
Výplň podložky bola vyrobená z polyuretánovej peny, ktorá má certifikát OEKO-TEX® Standard 100, vďaka čomu je produkt bezpečný aj pre najmenšie deti
Hrúbka podložky je 5 cm, vďaka ktorej sú všetky naše výrobky z tejto skupiny dokonale izolované od zeme
Udržuje sa v čistote
Mäkké a útulné