Záhradný nábytok

Set záhradného nábytku, dve stoličky a stôl

Výrobca: ModernHome

Popis produktu

 


Set záhradného nábytku ideálny na záhradu, terasu alebo balkón.

Vneste harmóniu do svojej záhrady alebo terasy so súpravou záhradného nábytku, ktorá sa skladá z dvoch stoličiek a štýlového stola.

Pohodlné, ergonomicky navrhnuté stoličky poskytujú výnimočný komfort, keď sa chcete ponoriť do svojich obľúbených kníh alebo si jednoducho užiť letný vánok. Ich pevná konštrukcia vyrobená z materiálov odolných voči poveternostným vplyvom z nich robí dokonalého spoločníka na dlhé roky.

Stolík je nielen praktickým doplnkom, ale aj elegantným dekoratívnym prvkom. Jeho pevná konštrukcia zaručuje stabilitu, ideálny je aj na pikniky alebo letné párty. Povrch stola je perfektný na podávanie nápojov alebo občerstvenia.

Sedáky a operadlá stoličiek sú vyrobené z pevného materiálu odolného voči poveternostným vplyvom (Textileline). Materiál zaisťuje pohodlie tým, že sa prispôsobí telu a jeho jemná sieťovina zaisťuje dostatočné vetranie.

Nohy stoličky sú zakončené špeciálnymi nožičkami, ktoré chránia povrch pred poškriabaním. Vďaka nim sa nemusíte báť o vašu terasu a prípadné škody spôsobené presúvaním kresiel.

 

ŠPECIFIKÁCIA:

Rozmery stoličky: 87,5 x 69 x 55 cm
Rozmery stola: 60 x 70 cm
Materiál rámu: oceľ s práškovým nástrekom
Materiál čalúnenia: textilná látka
Čierna farba
Počet stoličiek v súprave: 2 ks
Výrobca: ModernHome

Výrobok je zabalený v odolnom prepravnom kartóne a jeho jednotlivé prvky sú navyše zabezpečené. Vďaka tomu sa nemusíte obávať žiadneho poškodenia, ktoré môže pri doručovaní nastať.