• Mena
Jednofarebné

Šnúrkový koberec CASABLANCA sivý - 150x400 cm

Popis produktu

Koberce CASABLANCA - praktické, odolné a moderné koberce pre Vaše bývanie

 

Kto myslí ekologicky a zároveň ekonomicky, vie, že najlepšou voľbou k zútulneniu interiéru budú koberce CASABLANCA - vďaka svojej vysokej odolnosti, kvalitnému materálu a modernej štruktúre.

Pri hľadaní dokonalej dekorácie do obývačky, kuchyne, spálne alebo aj kancelárie sa oplatí na chvíľu zastaviť pri hotových polypropylénových kobercoch. Tieto typy syntetických produktov sú ideálne pre často používané miestnosti. Mäkké, pohodlné a navyše veľmi príjemné a teplé pod nohami. To sú len niektoré z mnohých výhod kobercov CASABLANCA PLUS. Tieto koberce sú dostupné v okrúhlom aj obdĺžnikovom tvare. Vďaka tomu si môžete vybrať doplnok šitý na mieru do obývačky, spálne, detskej izby ale aj kuchyne.

Koberce CASABLANCA PLUS boli vytvorené technológiou slučkového tkania rúna. To znamená, že vlasy nie sú strihané, ale natáčané. Vďaka tejto úprave je koberec mimoriadne odolný a veľmi ľahko sa čistí. Prach a nečistoty neprenikajú dovnútra koberca a čistenie sa tak stáva oveľa rýchlejšie a príjemnejšie. Túto vlastnosť ocenia aj ľudia, ktorí žijú so štvornohými kamarátmi srsť už nebude problém čistiť. CASABLANCA PLUS je ideálnym produktom aj do kuchyne, slučkové rúno je príjemné pod nohami a nečistoty sa dajú odstrániť vlhkou handričkou.

 

Charakteristika kobercov CASABLANCA:

- Odtiene krémovej farby krásne doplnia každý interiér, navyše vnesú teplo a pohodlie 

-  Mnoho veľkostí je dostupných v obdĺžnikovom aj kruhovom tvare

- Vyrobené zo 100% polypropylénu - syntetického materiálu, ktorý je veľmi odolný a bezpečný pre deti a alergikov

- Hrúbka koberca robí podlahu dodatočne zvukovo izolovanou

- Ideálne pre podlahové kúrenie

-  Má certifikát OEKO-TEX, ktorý zaručuje bezpečné zloženie koberca

 

▪ výška vlasu: cca 15 mm
▪ celková hmotnosť: cca 2,74 kg/m2
▪ typ priadze: 100% polypropylén
▪ hustota vlasu: 11 970 bodov/m2

 

Ak teda hľadáte krásny, odolný a ľahko čistiteľný koberec - koberce CASABLANCA PLUS boli vytvorené práve pre vás! Overte si, ako veľmi zmenia váš interiér!