• Mena
Súpravy riadu

Súprava detského riadu Bonjour Paris Red

Odosielame nasledujúci pracovný deň

Popis produktu

Súprava detského riadu BONJOUR PARIS s roztomilými potlačami, ktorá povzbudí vaše dieťa k jedlu.

Súpravu tvorí tanier, miska, hrnček a príbor - vidlička a lyžica. Príbor má zaoblené hrany, vďaka čomu je bezpečný pre ústa dieťaťa a jemné ďasná.

Sada riadu BONJOUR PARIS je ekologickou alternatívou klasických tanierov a misiek vyrobených z plastu. Je vyrobená z pevného, ​​odolného, ​​nerozbitného materiálu vhodného pre styk s potravinárskymi materiálmi s použitím prírodných surovín - 50% drevnej múky a 30% jedlého kukuričného škrobu (a 20% melamínovej živice).

Je ideálna pre deti staršie ako 12 mesiacov, ktoré sa učia samé jesť a piť.

Vhodné do umývačky riadu s použitím nefarbených kociek a jemných čistiacich prostriedkov.

Vlastnosti:  
- Ľahký, praktický a odolný riad.
- Skvelá sada na učenie sa samostatne jesť.
-S prírodnými surovinami
- Bezpečné pre deti a šetrné k životnému prostrediu.
- Sada sa skladá z 5 prvkov. - Podšálka s objemom 250 ml. - Miska s objemom 300 ml. - 250 ml hrnček. -Príbor - lyžica a vidlička so zaoblenými hranami.
- Vhodné do umývačky riadu.
-Bez bisfenolu A

Udržujte výrobok čistý. Pred prvým použitím pohár umyte a potom ho vložte do vriacej vody na 5 minút kvôli hygiene. Pred každým použitím dôkladne vyčistite, aby ste zabezpečili hygienu. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte zvyšok súpravy v teplej vode s jemným čistiacim prostriedkom. Dôkladne opláchnite. Vyhnite sa drsným nástrojom, ktoré škrabú. Zalejte vriacou vodou, ale nevarte misku, tanier, lyžicu ani vidličku.

Pozor! Výrobok nie je hračka.

Vek: 12m+