• Mena
Ohrievače na fľaše

Termo ohrievač jedla 3v1

Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Ohrievač jedla uľahčuje život mnohým rodičom po narodení dieťaťa.

Počas dňa potrebujú bábätká niekoľko teplých jedál, ktoré je zvyčajne potrebné podávať rýchlo a v správnej teplote. Pri používaní ohrievačov NUK ste vždy najlepšie pripravení, keď je vaše dieťa hladné.

Jednoduchá príprava jedla s NUK Thermo 3-v-1 multifunkčným ohrievačom:
• 3 v 1: rozmrazovanie, ohrievanie fľaše alebo pohára, udržiavanie tepla
• jemný ohrev ponorením do vodného kúpeľa (do cca 8 minút)
• automatická regulácia teploty (termostat)
• jednoduché použitie a jednoduché čistenie
• kompaktný a ľahký

Termo ohrievač 3 v 1 ohrieva detskú výživu postupne a rovnomerne vo vodnom kúpeli. Vďaka funkcii udržiavania teploty je možné jedlo neskôr udržiavať teplé, aby bolo pripravené na servírovanie.

Ohrievač je možné použiť aj na rozmrazovanie potravín.

Používanie ohrievača Thermo 3 v 1 je celkom jednoduché – či už má jedlo izbovú teplotu alebo je zmrazené: fľašu alebo neotvorenú dózu najskôr vložte do teplejšieho koša a potom doň nalejte vodu. Pomocou gombíka je veľmi jednoduché zvoliť akékoľvek nastavenie na ohrev alebo rozmrazovanie mlieka alebo kaše.

Po dosiahnutí požadovanej teploty sa prístroj automaticky prepne do režimu udržiavania teploty. Ohrievač NUK Thermo 3-v-1 má špeciálnu výhodu - počas rozmrazovania sa jedlo jemne ohrieva, aby sa zachovali dôležité vitamíny a živiny.

Odnímateľný kôš sa používa na vkladanie fliaš a pohárov do ohrievača a von z neho. Výsledkom je, že čistenie ohrievača trvá chvíľku.

Poznámky: Vhodné na ohrievanie tekutých a kašovitých potravín v štandardných pohároch a fľašiach dostupných na trhu. PE fľaše alebo vrecká na materské mlieko nie je možné v spotrebiči ohrievať.

Technické údaje: 220-240 V ~ / 50-60 Hz, 100 W. Aby ohrievač Thermo 3 v 1 správne fungoval, mal by sa pravidelne odstraňovať vodný kameň.