• Mena
Regály a poličky

Vysoký regál s 5 policami

Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Vďaka univerzálnemu dizajnu a jednoduchému tvaru polica dokonale zapadne do každého typu interiéru. V izbe a obývačke poslúži ako miesto na knihy, noviny či dekorácie a všetko, čo máte radi po ruke. 

Police sú vyrobené z MDF dosky potiahnutej dyhou imitujúcou drevo, vďaka použitiu týchto materiálov je nábytok pevný a odolný voči poškriabaniu. Do ich rozmerov 56 x 25,5 cm sa zmestí všetko, čo máte radi po ruke. Vzdialenosť medzi policami je 31,5 cm.

Rám police je vyrobený z kovu s práškovým nástrekom, nohy sú zakončené špeciálnymi nožičkami, ktoré chránia podlahu pred poškriabaním. Nohy sú navyše výškovo nastaviteľné, takže regál môžete dokonale vyrovnať.

Sada obsahuje špeciálny uhlový držiak a skrutky, pomocou ktorých môžete policu pripevniť na stenu. Toto je obzvlášť dôležité, ak máte malé deti, vďaka ochrane sa nemusíte obávať o ich bezpečnosť, polica správne pripevnená k stene sa neprevráti.


ROZMERY:
Výška: 160 cm
Hĺbka: 28 cm
Šírka: 60 cm
Vzdialenosť medzi policami: 31,5 cm
Police: 56 x 25,5 cm


ŠPECIFIKÁCIA:
5 políc
Účel: obývačka, izba, spálňa, kúpeľňa, kancelária
Materiál: MDF doska + kov
Balenie: špeciálne vystužený prepravný kartón
Výrobca: ModernHome

Podobné produkty

Nedostupné
Regál ModernHome so 4 policami
Nedostupné
23,41 € / ks s DPH
19,51 € / ks bez DPH
 
Nedostupné
Široká drevená knižnica/regál so 4 policami LOFT
Nedostupné
34,56 € / ks s DPH
28,80 € / ks bez DPH