• Mena
Altánky

Záhradný altánok 4 stenový 3x3m - biely

Popis produktu

ZÁHRADNÝ ALTÁNOK 4 STENY - s oknami Pavilón je ideálny pre vonkajšie usporiadanie

Samonasaditeľný dizajn
Ideálne pre rodinné a firemné akcie
Steny s oknami, jedna plná, jeden vchod
Materiál je odolný voči dažďu a slnečnému žiareniu
Upevnenie stien pomocou rýchleho suchého zipsu
Upevnené k zemi pomocou kovových kolíkov a lán
Stan je zabalený vo funkčnej prepravnej taške
Produkt značky ModernHome
 
PRE ZVLÁŠTNE PRÍLEŽITOSTI
 
Stan je jedinečným riešením pre vonkajšie akcie ako sú bankety, svadby, spoločenstvá, či rodinné stretnutia vo väčšej skupine. Veľký rozmer poskytne vašim hosťom úplnú voľnosť a správne nainštalované steny vytvoria v záhrade vzdušnú zatienenú zónu. Pavilón má zosilnenú konštrukciu a vysokopevnostné konektory, ktoré zlepšujú stabilitu a odolnosť konštrukcie. Rám pavilónu je automatická konštrukcia, ktorú možno veľmi rýchlo rozobrať.
 
FUNKČNÝ DIZAJN
 
Steny altánku sú spojené rýchlym suchým zipsom. Dizajn umožňuje ľubovoľné usporiadanie stien v závislosti od vašich potrieb, môžete zakryť 3 strany stanu alebo nainštalovať iba jednu zo stien a zvyšok ponechať ako otvorený interiér. Samotné postavenie stanu trvá cca 10 minút, vďaka automatickej konštrukcii je montáž veľmi jednoduchá a nevyžaduje ďalšie náradie. Rýchle zloženie a zloženie je kľúčovou vlastnosťou pavilónu. Počas veľmi silných búrok a silného nárazového vetra ochránite svoj pavilón pred zmietnutím a zničením behom pár chvíľ.
 
DOBRE NAVRHNUTÉ
 
Vďaka svojmu jednoduchému dizajnu a vyrobenému z odolných pevných materiálov sa uplatní nielen v domácej záhrade, ale aj v gastro záhradách. Altánok poskytne ochranu pred intenzívnym slnkom a dažďom. Strecha a steny sú vyrobené z odolnej a poveternostným vplyvom odolnej polyesterovej tkaniny s hmotnosťou 160g v elegantnej bielej farbe. Sada obsahuje 4 steny, ktoré je možné voľne namontovať pomocou suchých zipsov. Dve zo stien majú veľké okná, ktoré prepúšťajú svetlo do stanu. Jedna stena je úplne plná, čo umožňuje zakryť jednu zo strán a súčasťou zostavy je aj vstupná stena zapínaná na zips.
 
PARAMETRE ROZMEROV
 
Dĺžka: 300 cm
Šírka: 300 cm
Výška: 200 - 250 cm
 
ŠPECIFIKÁCIA
Poťah: polyester 160 g/m2
Dizajn: Automatický - Pop up
Steny: 2x s oknami, 1x hladké, 1x vchod
Taška: súčasťou Inštalácia: do zeme pomocou kolíkov a šnúrok (súčasťou balenia)
Balenie: Špeciálne vystužený prepravný kartón
Kód produktu: FG-033-4 WHITE
Výrobca: ModernHome