• Mena
Vnímavé hračky

Zajačik Cream

Výrobca: Moonie
Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Moonie zajačik s nočným svetlom a relaxačnými zvukmi pomáha bábätku upokojiť sa a ľahšie zaspať. Upokojujúce zvuky pripomínajú dieťaťu prostredie v maternici mamičky pred jeho narodením. Moonie zajačik ponúka päť prírodných relaxačných zvukov (lono matky, vietor, lesný potok, morské vlny, dážď) a uspávanku, zloženú špeciálne pre novorodencov.

Bruško zajačika svieti a slúži ako nočné svetlo s výberom siedmich farieb svietenia. Jemné svetlo pomáha dieťaťu cítiť sa v postieľke bezpečne. Svetlo je možné zapnúť aj bez zvukov a nechať ho svietiť po celú noc. Zajačik sa pri svietení nijako nezahrieva a je pre dieťa úplne bezpečný.

Inteligentný senzor aktivuje zvuk a svetlo, keď dieťa začne plakať. Hračka potom prehráva relaxačné zvuky a jemne svieti po dobu 30 minút.

Hračka sa dobíja pomocou USB kábla. Po vybratí zvukového a svietiaceho modulu môžete hračku prať v práčke. USB kábel je súčasťou balenia.

Moonie zajačik je vyrobený z najkvalitnejších, certifikovaných a bezpečných materiálov pre deti. Hračka bola testovaná švajčiarskym laboratóriom SGS a je v súlade so smernicou 2009/48/ES o bezpečnosti hračiek.

Všetky materiály, z ktorých je zajačik MOOONIE vyrobený, sú certifikované OEKO-TEX a sú super jemné a príjemné na dotyk.

Rozmery: 28 x 16 x 10,5 cm

Vhodné pre deti od narodenia.