• Mena
Zostavy do detskej izby

Zostava detskej izby Amélia

Popis produktu

Detská izbička Amelia sa vyznačuje dôrazom na detail. Krásne lemovanie a zdobenie pridáva detskej izbičke eleganciu a luxus.

Do tejto zostavy sme pre Vás vybrali:

Detská postieľka so šuflíkom a možnosťou zloženia prednej strany

 

1. Detská postieľka so šuflíkom

Štýlová postieľka so zásuvkou z borovicového dreva a dosky (MDF lakovaná na vodnej báze) Postieľku môžete časom zmeniť na valendu (po odstránení dlhého rebríka a naskrutkovaní malého rebríka s upevňovacím pásikom umožňuje staršiemu dieťaťu jednoduché vstávanie z postieľky (rebrík je v cene) Kratšie strany postieľky sú ukončené vlnitým tvarom (dekoratívne frézovanie) Vrchnú časť postielky lemuje  dekorácia z lipového dreva, ručne vyrezávaná. Dlhé strany priečok sú široké a ploché / širšie ako u iných modelov.  Dlhé strany postieľky sú potiahnuté hryzadlom (plast), ktoré chráni drevo pred obhrýzaním deťmi V postieľke môžete demontovať DVE priečky - potom môže staršie dieťa opustiť postieľku samé bez pomoci rodičov.
Spodná časť postele - SOLID priečky (z laminovaného dreva) - širšie priečky ako u iných modelov - zaisťujú dostatočný prísun vzduchu, takže si môžete byť istí, že matrac má dobré odvetrávanie, čo je dobré pre zdravie vášho dieťaťa.
Nastaviteľná výška matraca na TROCH úrovniach - mení sa, keď sa dieťa začne samé stávať a následne sa posadí. (matrac nie je súčasťou postieľky, všetky matrace vhodné pre túto postieľku nájdete tu: MATRACE)
Na spodnej strane sa nachádza zásuvka na valčekových vodidlách, ideálna na mnohé detské veci, ukončená čelom s ozdobným frézovaním, ktoré sa objavuje aj na boku postieľky. Zásuvka je uzatvárateľná,  zakrýva obsah zásuvky.
Postieľka je lakovaná vodou riediteľnou farbou, ktorá je certifikovaná a bezpečná pre deti
Súprava obsahuje sadu skrutky umožňujúce opakovanú montáž a demontáž postieľky.
 
Rozmery :
vnútorný rozmer 120 x 60 cm
vonkajší rozmer v najširšom mieste 126 x 73 cm
horný pás čela dlhého rebríka k zemi 96 cm
ozdobná opierka hlavy zhora po zem 122 cm (merané v najvyššom bode vrcholu) krátkou stranou k zemi v najvyššom bode 101 cm, v najnižšom 97 cm
úrovne matracov 51/38/25 cm 
hĺbka zásuvky 11,5 cm
hmotnosť 44 kg
 
 
2. Komoda s prebaľovacím pultom
 
Komoda je celá vyrobená z nábytkovej dosky a MDF dosky lakovanej bielou vodou riediteľnou farbou, Má tri priestranné, hlboké zásuvky, do ktorých sa zmestí veľa detských vecí Lakované čelá zásuviek s frézovanými motívmi a kovovými úchytkami dodávajú komode elegnciu a nádych luxusu. Zásuvky sú namontované na kovových valčekových vodidlách s bezpečným dorazom proti vypadnutiu zásuvky.
Vrch komody je masívny, pevný, vyrobený z hrubej lakovanej MDF dosky (lak na vodnej báze, ktorý je nezávadný) Komoda má na vrchnej časti vrchnej časti namontovaný dekoráciu (Upozornenie - dekoráciu nie je možné namontovať s prebaľovacím pultom). Dekor z lipového dreva je ručne vyrezávaný. Priložený prebaľovací pult je možné umiestniť na vrch komody, čím sa vrchná časť rozširuje a môžete bezpečne a pohodlne prebaľovať Vaše dieťaťko. Kryt prebaľovacieho pultu sa inštaluje veľmi jednoducho a rýchlo. Komoda bez prebaľovacieho pultu je praktickým kusom nábytku nielen do detskej izby.
Komoda je dodávaná v 2 krabiciach pre svojpomocnú montáž spolu s návodom
 
Rozmery komody:
šírka stola: 95 cm x 49 cm
výška komody od zeme: 100 cm
hĺbka komody je cca 18,5 cm
vnútorný rozmer zásuvky 70 cm x 38 cm
rozmery čela zásuviek 74,50cm x 24,50cm
hmotnosť cca 60 kg (komoda je balená po 2 kartách)
 
 
3. Dvojdverová skriňa Amelia
 
Priestranná, praktická, moderná skriňa ideálna do detskej izby, ako aj na neskoršie roky. Vyrobená výhradne z nábytkovej dosky a bielej lakovanej MDF dosky. Horná doska je masívna a pevná. Šatníková skriňa má ozdobný dekor namontovaný na vrchnej časti dosky, dekor je z lipového dreva, ručne vyrezávaný.
Dvojité dvere sú namontované na pántoch V spodnej časti skrine sa nachádza zásuvka, do ktorej sa zmestí množstvo detských vecí. Šatníková skriňa je rozdelená na dve časti: pravá strana s policami, ľavá strana s vešiakom. Čelo zásuvky a dvierka šatníka sú zdobené frézami, otváranie drevenými úchytkami. Zásuvka je namontovaná na kovových valčekových vodidlách s bezpečným dorazom proti vypadnutiu zásuvky. Police: 1 - trvalo namontované, 2 - výškovo nastaviteľné.
Šatníková skriňa sa dodáva v troch krabiciach pre vlastnú montáž spolu s návodom
 
Rozmery:
Vonkajšie rozmery: výška: 195 cm šírka 89 cm šírka
vrchná doska: 95 cm x 49 cm
vnútorná hĺbka: 44 cm
Rozmery vnútornej polovice šatníka: 151 cm x 37 cm
Vnútorná zásuvka: 69,50 dl / 38 šírka / 18 hĺbka
Skriňa je balená v 3 krabiciach
============================== Pamätaj!! Hoci sme vynaložili maximálne úsilie, aby bol náš detský nábytok bezpečný, nikdy ho nenechávajte bez dozoru dospelých. =======