• Mena
60x120

Detská postieľka 2v1 Srdcia - bez zásuvky

Popis produktu

Krásna postieľka, ktorá sa vyznačuje jednoduchým dizajnom, ktorý je vhodný do každého interiéru. 

Detská postieľka Srdcia je vyrobená z kvalitnej nábytkovej dosky a borovicového dreva.

Výrobný proces zohľadňuje prísne bezpečnostné požiadavky a potreby bábätiek a využíva materiály prírodného pôvodu, ktoré sú netoxické a zaručujú zdravé prostredie pre dieťa.

Viacstupňový proces kontroly eliminuje použitie chemikálií a používa len certifikované suroviny, ktoré spĺňajú požadované normy.

 

FUNKCIE A VLASTNOSTI:

• DVE ODNÍMATEĽNÉ PRIEČKY - Vďaka tomu, že sa dajú vybrať, dieťa môže samo vyliezť z postieľky.

• OCHRANNÉ HRYZÁTKA - Ideálne na prerezávanie zúbkov dieťaťa, zaisťujúce bezpečnosť proti podráždeniu tvrdými prvkami. Jednoduché použitie - môžete ich ľahko nasadiť na okraj rebríka a bez problémov vybrať. Doplnkovou funkciou je, že sa ľahko udržujú v čistote a sú vyrobené z netoxického plastu, ktorý je úplne bezpečný pre dieťa.

• OCHRANNÁ BARIÉRKA nie je v cene ale je voliteľná - Vďaka nej prerobíte postieľku na posteľ. Zábrana sa používa vtedy, keď dieťa dokáže samo vliezť do postieľky. Bariérku si jednoducho dokúpite zaškrtnutím políčka - Bariérka - Áno.

• ROŠT POSTELE - Medzi lamelami sú voľné miesta, aby mohol vzduch neustále cirkulovať. Ľahká cirkulácia vzduchu v matraci pomôže predovšetkým udržať jeho hygienu a zachovať jeho vlastnosti. Rošt je vyrobený z preglejky z tvrdého dreva.

• TROJSTUPŇOVÉ NASTAVENIE VÝŠKY ROŠTU - Optimálne riešenie pre dieťa, ktoré ešte nevie sedieť, pre sediace batoľa aj pre stojace. Táto funkcia umožňuje, aby sa posteľ prispôsobila potrebám dieťaťa. 

VÝŠKA ROŠTU:
1. úroveň (najvyššia) 57,5 cm - dieťa leží 
2. úroveň (stred) 39,5 cm  - dieťa si sadne 
3. úroveň (najnižšia) 27,5 cm - dieťa sa postaví 

 

Matrac nie je v cene postieľky. Kúpiť si ho môžete výberom - Vyberte si matrac. Alebo si môžete zakúpiť iný matrac z našej ponuky tu: Matrace do postieľky 120x60 cm.

 

VNÚTORNÉ ROZMERY POSTELE:
Vnútorná dĺžka - 120 cm
Vnútorná šírka - 60 cm
 
VONKAJŠIE ROZMERY POSTELE:
Dĺžka - 124 cm
Šírka - 65 cm
Výška - 100 cm